Головна Листи Протягом доби до лікувальних закладів області з діагнозом укус змії потрапили троє...

Протягом доби до лікувальних закладів області з діагнозом укус змії потрапили троє осіб, серед них одна дитина

197
0

10 липня до лікувальних закладів Львівської області з діагнозом – укус змії госпіталізовано трьох осіб. Усі потерпілі у стані середньої важкості. Так, зокрема, о 14:55 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що в Перемишлянську центральну районну лікарню госпіталізовано жінку 1987 року народження, з діагнозом – укус змії пальця правої стопи. Потерпіла – жителька м. Львів.

О 17:48 надійшло повідомлення про те, що в Турківську лікарню, в приймальне відділення поступила дівчина, 2008 року народження, з діагнозом – укус змії в ліву гомілку. Потерпіла – жителька с. Свидник Східницької селищної територіальної громади.

Цього ж дня о 20:00 надійшло повідомлення про те що в Турківську лікарню, в приймальне відділення поступила жінка 1970 року народження, з діагнозом – укус змії в праву п’ятку. Потерпіла – жителька с. Карпатське Боринської селищної територіальної громади Самбірського району.

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.

Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть.

У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів.

Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.