Головна Листи Стало відомо, в якому селі на Жовківщині гостювала жінка, у якої виявили...

Стало відомо, в якому селі на Жовківщині гостювала жінка, у якої виявили коронавірус

1426
0

71-річна мешканка Житомирської області, у якої виявили коронавірус Covid-19 перебувала на Львівщині 26-27 лютого. У ці дні вона гостювала у родичів у селі Замочок Жовківського району. Після отриманої інформації було скликано екстрене засідання районної комісії ТЕБ і НС. Епідеміологи знайшли та почали перевіряти родичів, з якими контактувала жінка. На щастя, вони не заразилися, а з моменту зустрічі пройшло вже більше 2 тижнів, тобто інкубаційний період вже минув.

Про це повідомляє Львівська ОДА та Zaxid.Net.

“Епідеміологи знайшли і перевірили цих людей – у них не має жодних симптомів респіраторних захворювань”, – повідомив директор Львівського обласного лабораторного центру Роман Павлів.

За його словами, жінка, у якої діагностували коронавірус, приїхала з Житомирської області на Львівщину 26 лютого і пробула 2 дні. На той час у неї не було жодних симптомів захворювання. Разом з родичами (чоловіком і дружиною) гостя з Житомирщини машиною поїхала до Польщі. Там вона залишилась і 1 березня поверталась назад вже сама – швидким поїздом.

«Жодних підстав для паніки нема. Люди цілком здорові. Вони практично були у домашній ізоляції. Епідеміологи поспілкувалися з місцевими медиками, у селі також все спокійно», – продовжує Роман Павлів.

Цю інформацію підтвердив і в.о. керівника департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько: “Ми виявили шістьох осіб, які контактували із хворою жінкою. Всіх їх обстежили, ознак захворювання нема, їх стан задовільний. Ці люди уже пройшли двотижневий карантин, адже саме стільки часу пройшло після контакту із пацієнткою. Небезпеки зараження від тих осіб немає».

Як повідомило МОЗ, жінка з Радомишля Житомирської області, у якої виявили коронавірус, померла у лікарні.

Заступник міністра охорони здоров’я України повідомив 13 березня про смерть 71-річної жінки в інфекційній лікарні Житомира.