Головна Листи В Жовкві не можуть спіймати вандалів пам’ятника Сім’ї

В Жовкві не можуть спіймати вандалів пам’ятника Сім’ї

281
0

Наш часопис неодноразово писав про пам’ятник сім’ї, що в скверику біля синагоги у Жовкві. Після численних наших нагадувань, цікавий архітектурний витвір, що зазнав пошкодження, був відреставрований і набрав форм первісного вигляду. Відновлювальні роботи фінансував добродій Олег Омелян. І, здавалось, що у цій історії поставлено, нарешті, крапку. Та невдовзі з’ясувалось, що це не так: над головою дівчинки (скульптура має вигляд батька, матері і дитини) знову хтось познущався. Щоправда, цього разу вандалам відірвати голову не вдалося.

Що можна сказати з цього приводу? Схоже, виконавець ганебного вчинку (а може і не один…) має сарйозні проблеми із психікою (при доброму фізичному здоров’ї). Іншого пояснення немає.

На щастя, ті, хто проводили відновлювальні роботи, швидко побачили черговий акт вандалізму і належно відреагували. За що їм честь і хвала.

Скульптура знову радує містян та гостей зовнішнім виглядом і оригінальністю задуму. Чи надовго? Може, врешті, зловмисники схаменуться і дадуть спокій пам’ятнику? Не приставляти ж до нього міліцейську охорону!

Тарас НЕВГАМОВНИЙ.

На світлині: після чергової реставрації.