Головна Листи Ярмаркували у Центрі творчості

Ярмаркували у Центрі творчості

144
0

У Жовківському центрі творчості панує особлива святкова атмосфера. Новорічно-різдвяний інтер’єр дарує гарний настрій вихованцям, педагогам і відвідувачам.

Минулого тижня у Жовківському центрі творчості працював новорічно-різдвяний ярмарок, який організовано вдруге. До його проведення заздалегідь готувалися гуртківці центру разом із керівниками та з допомогою батьків.

Цього дня у приміщенні центру творчості вирувало творче життя, немов у веселому вулику. Діти залюбки пекли, готували, прикрашали, робили сувеніри – усе своїми руками та стараннями. У результаті вихованці мали чим здивувати відвідувачів.

На ярмарку можна було поласувати найрізноманітнішими смаколиками, найпопулярнішими серед них у такий час, звісно, були пампушки, придбати новорічні прикраси, сувеніри, листівки, вироби з бісеру. Гості залюбки куштували гарячий козацький куліш, приготований на дровах.

Діти, які ярмаркували, гостинно запрошували відвідувачів купляти і наввипередки рекламували свою продукцію. На другому поверсі дівчата-гуртківки наводили красу: робили святкові зачіски, художній манікюр. Оздоровившись цілющими чаями, послухавши мелодійні колядки у святковому антуражі, гості ярмарку відпочили, відчули новорічно-різдвяну радість, оцінили творчі здібності дітей і старання їх педагогів.

Як зауважила директор Жовківського центру творчості Ірина Чурій, вихованці – ініціативні, активні, завзяті та дружні. Кожен гурток на власний розсуд розпорядиться заробленими грошима: одні поїдуть у театр, інші — на каток, окремі хочуть щось придбати. Проведення ярмарку – хороший виховний момент. Діти навчаються працювати, заробляти і вміло планувати свої витрати, заощаджувати і цікаво проводити дозвілля.

Уляна ГОЛОВЕНЬКО.