Головна Листи Мешканці будинку на центральній площі Жовкви не мають спокою через нетверезих підлітків

Мешканці будинку на центральній площі Жовкви не мають спокою через нетверезих підлітків

215
0

Ми, мешканці будинку № 17 по площі Вічевій м. Жовкви, звертаємось до Вас з проханням допомогти навести порядок на нашому подвірї. Протягом пяти років не маємо спокою у своїх квартирах. Починаючи з 20 год., і до 4-5 год. ранку чуємо під вікнами крики пяних підлітків, як дівчат так і хлопців 12-15 років. На неодноразові скарги мешканців реакції зі сторони влади немає (лише одного місяця в 2012 р. працівники міліції проводили нагляд за порядком), більше людей у формі не видно і не чути.

Так, із суботи на неділю, 7-8 червня, крики пяних продовжувались до 5 години ранку.Коли мешканець будинку звернувся до хлопців і дівчат, вони були у нетверезому стані. Сходи у магазини «Тканини» після бурхливої ночідуже «непривабливі», розкидані папірці, і викинуто два мішки пляшок і всякого напотребу.

У вівторок, 10 червня, жителька будинку Р. Ткаченко звернулася з просьбою до заступника голови Жовківської міської ради п. Щура Р. В., щоб вийти на місце й пересвідчитись у достовірності скарг. На жаль, ніхто із представників міської ради так і не відреагував на прохання мешканців. Ми розуміємо, що із простим народом спілкуватись не хочуть. На наші дзвінки за номером телефону «102» працівники міліції не відповідають. Тож скажіть, будь ласка, доки в державі буде існувати  такий безлад і безправя?

Так, що нам дальше робити? Де захистити порядок і свій спокій? До кого звертатись? А, може, просто зібратись людям і попросити звільнити займані керівні посади і дати можливість працювати іншим.

Регіна Ткаченко,

всього 6 підписів

мешканців будинку.