Головна Освіта День відкритих дверей у Рава-Руському професійному ліцеї

День відкритих дверей у Рава-Руському професійному ліцеї

335
0

Останні дні березня були в цьому році не дуже привітні та ласкаві, але у Рава-Руському професійному ліцеї сонячно і тепло, тому що він широко відчинив двері та сердечно зустрів довгоочікуваних гостей: методистів Львівського державного будинку техніки Ганну Пацкаль та Богдана Бойка, директора Жовківського районного центру зайнятості Миколу Кришталюка, спеціаліста з учнівської молоді Жовківського районного центру зайнятості Олену Алієву, голову міської ради м. Рави-Руської Миколу Зінька, секретаря міської ради м. Рави-Руської Володимира Кожушка, редактора газети «Прикордоння» Андрія Бучка, головних спеціалістів Рава-Руського бюро безоплатної правової допомоги Олену Боднар та Юрія Тріля і своїх майбутніх, найкращих у світі учнів – випускників шкіл Жовківського, Яворівського та Сокальського районів.

29 березня 2018 року ліцей відвідало близько 300 дітей, які мали можливість побачити майстер-класи з професій бармен, кондитер, кухар, столяр, маляр, муляр, оглянути виставку технічної творчості з усіх напрямків підготовки в ліцею, від якої так і віяло великоднім духом, та посмакувати продукцією кафедри сфери обслуговування. Фан-зоною всі присутні обрали великодню арку з писанками, виготовленими учнями ліцею.

Найактивніші третьокурсники ліцею, майбутні слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, Роман Климко, Назарій Скугра, Іван Предун, Дмитро Вергун, Богдан Плесак, Іван Семак, Микола Старчак, Андрій Тиско провели для охочих екскурсії всіма корпусами ліцею для ознайомлення з матеріально-технічною базою. Найбільше вразив гостей та випускників концерт, який неперевершено вели ведучі – викладач охорони праці Андрій Малащук та викладач фізичної культури і здоров’я Лідія Луцко, зумівши філігранно поєднати презентацію професій із номерами художньої самодіяльності.

Директор ліцею Андрій Лень привітав випускників, розповів про перспективу професійної освіти та запросив на навчання. Голова міської ради м. Рави-Руської Микола Зінько вручив педагогічному та учнівському колективам ліцею подяку за плідну співпрацю, активну участь у громадському житті міста та вагомий внесок у розвиток навчального закладу.

Спеціаліст з учнівської молоді Жовківського районного центру зайнятості Олена Алієва наголосила, що на сучасному ринку праці надзвичайно актуальними є робітничі професії.

Фінальним акордом концерту стала патріотична пісня «Моя країна» у виконанні ансамблю працівників ліцею у складі заступника директора з НВР Ольги Голаєвич, голови профспілки, викладача української мови та літератури Олександри Дюмен, викладача англійської мови Уляни Чемерис, майстрів виробничого навчання Тетяни Доліновської, Наталії Мелян, практичного психолога Мирослави Басай, соціального педагога Оксани Харечко, лаборанта Надії Щерби.

Колектив ліцею сподівається, що з приходом нового навчального року наша ліцейна родина зросте і збагатиться.

Ольга ГОЛАЄВИЧ, заступник директора з НВР.