Головна Освіта До рідних стін Добросинської школи завітала народна артистка України – Наталія-Марія Фарина

До рідних стін Добросинської школи завітала народна артистка України – Наталія-Марія Фарина

411
0

Усі ми родом із дитинства – незабутнього і цікавого дивосвіту з мріями, надіями та сподіваннями.

Вічна і невичерпна тема взаємин дорослих і дітей. Кожне покоління її переживає заново, повторюючи в різних варіантах сталі істини: діти мріють чим швидше стати дорослими й наслідувати своїх кумирів, а дорослі – хоч на мить повернутися у безтурботне дитинство. Здійснитись цим бажанням вдається тоді, коли між малечею і їхніми наставниками налагоджені добрі стосунки.

Зв’язок поколінь необхідний. Він забезпечує прогрес у суспільстві. Зрештою, допомагаючи дітям духовно зростати, дорослі згадують свої перші кроки по життєвій стежині.

Багато талантів має співуча Україна, зокрема жовківська земля. Красою голосу, сценічною культурою наші земляки прославилися на весь світ.

У дні Великодніх свят до рідних стін Добросинської школи завітала народна артистка України, солістка Рівненської обласної філармонії, професор РДГУ – Наталія-Марія Фарина.

Наталія – наша землячка, народилася в Добросині. Змалку мріяла співати, росла у співочій родині Фарин. Дитяча мрія дівчини здійснилася, хоч довелося їй самостійно торувати шлях у музичне мистецтво.

Під час зустрічі з вчителями та учнями нашої школи пані Наталія цікаво і з вдячністю згадувала своїх наставників, шкільні роки, уроки музики та вчителя М. І. Баб’яка, який ще тоді  пророчив їй щасливу мистецьку долю. З трепетом у душі пройшлася шкільними коридорами, відвідала кабінети, в яких навчалася.

Наталія Петрівна при кожній нагоді старається сприяти творчому зростанню молодого покоління. Спілкуючись із учнями рідної школи, намагалася донести любов до мистецтва, української пісні. Багато розказувала про свою викладацьку діяльність в РДГУ. Особливо запам’яталась школярам душевна, мелодійна пісня «Сердечна порада» у її виконанні.

Зі словами подяки за змістовну зустріч виступили старшокласники, директор школи М.В.Федорук, бажаючи Наталії Фарині добробуту, творчої наснаги і здоров’я. 

Світлана БЕЗПАЛЬКО, заступник директора школи з виховної роботи.