Головна Освіта До Дня створення УПА у Добросинській школі учні 5-11 класів провели свято...

До Дня створення УПА у Добросинській школі учні 5-11 класів провели свято «Золота осінь на Поліссі»

402
0

Кожен клас мав домашнє завдання: придумати назву свого куреня, гасло, намалювати емблему та виконати патріотичну пісню. Звичайно, усі старанно готувалися. І ось початок змагань. Вступне слово вчителя історії, заступника директора з виховної роботи С. З. Безпалько. Капітани представили свої команди («Сіроманці», «Патріоти», «Соколята»…). Опісля учні вибирали територію для свого куреня, розпалювали вогнище, починали готувати їжу.

Найцікавішим етапом були різні види змагань: естафети, пошук «скарбу», зав-
дання на спритність.  Кожна команда хотіла виступити якнайкраще.  Усі переживали, щоб вдало пройти перешкоди, прострибати у мішку і не впасти, перейти канатну переправу, швидко забратись у спальний мішок. Цікаво й весело!

І ось змагання завершено. Учні вдячні організаторам С. З. Безпалько, М. М. Пац, О. Я. Дячок.

…Накрапає дощ. Але ніхто і не думає іти додому. На усіх чекає похідна страва – печена картопля. Як добре разом зібратися за імпровізованим столом. Усі добряче зголодніли. Що не кажіть, важкі змагання. Але якщо вами керують дружба та єдність, то ніяка втома не бере.

День видався цікавим та веселим. Усі змагання та частування були організовані на честь наших повстанців, адже ці герої поклали життя за нас. І обов’язок кожного – згадати про них. Якщо ми все забудемо, загубимо у буденності – ми загубимо себе.

Слава Україні! Героям слава!

Анастасія Куцмида,

учениця 9-А класу Добросинської ЗОШ, член туристсько-краєзнавчого гуртка.