Головна Освіта Ми вдячні Богові за Матір

Ми вдячні Богові за Матір

205
0

Днями у мальовничому куточку Жовківщини, багатому на красу краю, у хліборобському селі Зіболки, на базі дошкільного закладу «Сонечко» (завідувач Надія Павлишин) відбувся підсумковий музично-комплексний захід музичних керівників дошкільних навчальних закладів району на тему «Ми вдячні Богові за маму» за участю Ганни Кріп, методиста ІМЦО Жовківської РДА.

Земля дочекалась і рясту, і сонця, і цвіту,
Душа, мов калина, росте і   цвіте від тепла.
Нічого не треба, нічого   не треба від світу,

Лишень аби мати на світі була, — такими змістовними рядками розпочала святкове дійство музичний керівник ДНЗ Любов Масляк. Віршами і піснями малеча разом з вихователями Іриною Верещак та Іриною Ях возвеличували жінку-матір, матір-Україну та матір усього людства – Пречисту Діву Марію.  Уся презентація комплексного заняття побудована була на грі, в якій діточки співали, рухалися, інсценізували, як уміли, і тим самим демонстрували, скільки праці було вкладено вихователями у їхній виступ.

Цих п’ятдесят хвилин спливли на одному подиху. Усі були зачудовані від гри на фортепіано та бандурі, а також різними міні-сценками – як дітлахів, так і мамів. Вихователі  намагалися підкреслити важливість виховання у дітей почуття любові, правди, справедливості, співчуття, милосердя, які у сьогоднішньому непростому середовищі вкрай важливі.

На завершення комплексного заходу прозвучала пісня «Мамина молитва» у виконанні усіх вихователів дошкільного закладу.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.