Головна Освіта Ми віримо у наших учнів

Ми віримо у наших учнів

221
0

Кожен навчальний заклад пишається своїми учнями, особливо тими, які в його стінах досягають значних висот, відкриваючи нові таланти. Не є винятком і наш ліцей, де щороку досвідчені педагоги виявляють і розвивають обдарованих учнів, допомагають зійти їх зірочці на небосхилі української талановитої молоді.

2016 рік не став винятком, тому що вже зараз є ким пишатися.

Наполегливий та вольовий учень першого курсу, майбутній машиніст крана автомобільного, слюсар із ремонту автомобілів Назар Сало здобув не одне перше місце в чемпіонатах з кіокушинкарате на всеукраїнському рівні, в Республіці Польщі, а також посів ІІ місце в міжнародному чемпіонаті.

Творча та допитлива учениця другого курсу, майбутній кухар, кондитер Марія Семак спочатку посіла І місце в ІІІ етапі VI всеукраїнського мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а згодом ІІ місце в ІV фінальному етапі.

Весела і кмітлива Аліна Бакай, теж учениця другого курсу, в обласному огляді художньої самодіяльності «Творчості проміння золоте» в конкурсі вокалістів «Оксамитові барви» здобeла І місце, в конкурсі авторської поезії «Золоте крило» посіла ІІ місце та достойно представила ліцей в Кам’янці-Подільському на всеукраїнському конкурсі юних вокалістів «Подільська веселка».

Неодноразово здобувала перемоги також серйозна та цікава учениця першого курсу, майбутній слюсар із ремонту автомобілів Софія Серкова: ІІ місце в традиційному VIII обласному дитячо-юнацькому турнірі з вільної боротьби «Щирецький килим», присвяченому Героям Небесної Сотні та Захисникам Вітчизни, призові місця в різних туристичних змаганнях.

Ми віримо у наших учнів і знаємо, що до кінця 2016 року неодмінно ще декілька зірочок доповнять небосхил талантів нашого ліцею.

Ольга Голаєвич, заступник директора з НВР.