Головна Освіта На Львівщині провели іспити сільськогосподарських дорадників

На Львівщині провели іспити сільськогосподарських дорадників

142
0

Сьогодні, 14 червня, відбулись кваліфікаційні іспити сільськогосподарських дорадників і експертів-дорадників. Про це інформують у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Іспити стали завершальним етапом двотижневого навчання дорадників на базі Навчально-наукового інституту заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету.

Загалом участь у навчанні взяли понад 70 слухачів з Львівської, Волинської, Івано-Франківської областей.

«На сьогодні надзвичайно важливим є питання  дорадництва, особливо, що стосується особистих селянських господарств, яких на Львівщині налічується понад 280 тисяч та які в структурі виробництва окремих продуктів займають 80-95%. Це – овочі, картопля, молоко, м’ясо, мед, фрукти. Сільськогосподарське виробництво стрімко розвивається, тому для ефективного ведення  виробничої діяльності та запровадження інновацій потрібен супровід та дорадництво кваліфікованих фахівців», – зазначив заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, секретар кваліфікаційної комісії,  Павло Дигдало.

Додамо, що за результатами іспитів, сільськогосподарські дорадники та експерти-дорадники отримають кваліфікаційні свідоцтва.