Головна Освіта Патріотизм – це не любов до ідеї, а любов до Вітчизни

Патріотизм – це не любов до ідеї, а любов до Вітчизни

6951
0

Сьогодні в нашій державі нелегкі часи. Тисячі патріотів України знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність своєї Вітчизни. Тисячі воїнів віддали своє життя, виконуючи свій обов’язок громадянина та патріота. Серед них є і наші земляки – жовківчани. Саме тому навчання молодого покоління військової справи – важливий етап виховання патріотизму майбутніх солдатів.

Уже традиційним стало проведення у Жовкві відкритих районних змагань на перехідний Кубок Жовківської районної організації Товариства сприяння обороні України.

Минулого понеділка такі змагання проходили втретє. Позмагатися та показати своє вміння зі стрільби, розборки та збірки АКМ прибуло 13 команд, вихованців шкільних навчальних закладів району. Теплими словами привітань звернувся до спортсменів голова районної організації ТСОУ, директор РСТК Михайло Вовк. Щиро радіючи, що з кожним роком кількість учасників змагань збільшується, школярі стають більш підготовлені, а це підвищує престиж перемоги. Матеріальна база Жовківського ТСОУ – наявність тиру, навчальної зброї, мультимедійного класу – дозволяє провести змагання на високому рівні.

Вітала учасників та бажала високих здобутків і, звичайно, перемоги голова Жовківської РДА Надія Щур разом із заступником Юрієм Дубневичем. А ще Надія Степанівна у своїй промові підкреслила, що серед тих, хто утримує сьогодні на Сході лінію оборони України, демонструючи виняткові приклади мужності, є й зовсім молоді солдати. Деякі з них, ще два-три роки тому ходили до одних шкіл з учасниками змагань. І сьогодні, ці змагання – одна цеглина в розбудову Українського війська. З таких цеглинок будується наша спільна фортеця, наша перемога.

У підсумку змагань перше командне місце уже другий рік поспіль здобула Туринківська ЗОШ, і звичайно, перехідний Кубок Жовківської РР ТСОУ; ІІ – Гійченська ЗОШ і третє — виборола команда Магерівської ЗОШ. В особистому заліку найкращі показники продемонстрував Андрій Великий, посівши перше місце, другим став Володимир Жуковський. Обидва спортсмени навчаються у Туринківській ЗОШ. Третя сходинка за Тарасом Пехником (Магерівська ЗОШ).

Організатори подбали і про те, щоб юні спортсмени та гості змогли відновити свої сили, скуштувавши смачного чаю чи кави та солодощів. Кожний учасник отримав диплом, перекидний календар, значок Жовківського стрілецького клубу ТСОУ, а призери і переможці – грамоти, медалі кепки та годинники з логотипами ТСОУ.

Хочеться щиро подякувати усім причетним до змагань: і відділу освіти (керівник Михайло Коваль), і відділу молоді та спорту (провідний спеціаліст Андріан Керницький), а особливо представнику райвійськкомату, учаснику АТО, підполковнику Збройних Сил України Юрію Кожухару.

Належна організація змагань та високий рівень показників школярів-спортсменів вселяють надію, що в нас росте гідна зміна, здатна завтра стати в стрій захисників Батьківщини.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.