Головна Освіта Свято літа у таборі «Росинка»

Свято літа у таборі «Росинка»

226
0

12 липня на храмове свято Петра і Павла  у с. Зіболках, в таборі «Росинка», відбулось свято літа. Дітлахи другої зміни вдало показали свої таланти у виступах на відкритій сцені і закрили другу зміну групи.

Перед урочистостями дитяча група (9-12 років) активно брала участь в арт-терапії разом із головою комісії освіти та науки Жовківської районної ради Іриною Кіянкою. Діти малювали запах та смак літа, і воно в них вийшло на славу: яскравим, живим і динамічним. Кожен із дітей отримав багато вражень, оскільки розповідали, як вони перед тим писали листи та робили листівки нашим бійцям, котрі зараз перебувають у зоні АТО. Навіть деякі моменти та емоції діти перенесли на свої малюнки. Важливим є той момент, що кожне творіння мало свою назву, пов’язану з літом, та творчий підпис.

Опісля пригощалися солодощами та отримали маленькі подарунки, а потім запустили в небо кульки як символ миру і тепла на нашій українській землі.

До свята доєднались наші доброчинці, зокрема громадський активіст Маркіян Федоренко, депутат Львівської обласної ради Іван Бокало.

Щира подяка вихователям та керівництву табору за плідну та активну роботу.

Наш кореспондент.