Головна Освіта Школа “Малюк” зустрічає своїх вихованців

Школа “Малюк” зустрічає своїх вихованців

567
0

Традиційно в перший день осені школярі сідають за парти. Перше вересня – це день, який веде всіх в новий світ знань та відкриттів. Славна традиція святкувати перший день нового навчального року у Жовківському центрі дитячої та юнацької творчості об’єднала багато поколінь. Без перебільшення, його відзначають всі: від вихованців — до людей, які давно вже закінчили школу.

15 вересня у центрі творчості розпочався новий навчальний рік святом Першого дзвоника у школі раннього розвитку дитини "Малюк", яка традиційно, проте з особливим трепетом, зустрічала своїх учнів. Цьогоріч колектив вихованців Жовківського центру творчості поповнили близько двохсот маленьких школяриків. На дійство завітали гості Літо (Аліна Дем'янець), Осінь (Уляна Конопка) і Буратіно (Маркіян Луцишин). Вони потішили дітей загадками, іграми та іншими цікавими завданнями. Аліна Дем'янець, вихованка вокального гуртка, на прощання з Літом подарувала дітям свої пісні.

Осінь пригостила маленьких школяриків своїми смачними гостинцями червонобокими яблучками. Буратіно подарував їм хороший настрій і бажання здобувати нові знання. Діти проявляли свою особистість у різних завданнях. Малюки з задоволенням доповнювали віршики, домальовували малюнки, відгадували загадки. Директор Центру творчості Ірина Чурій додала дітям сміливості, спонукала їх проявляти себе і не боятись відкривати щось нове. Свято завершилося гучним святковим дзвінком.

Діти з усмішкою і бажанням вчитись побігли готуватись до першого навчального дня у своїй першій школі "Малюк".

Катя Хмельнюк, вихованка гуртка "Юний журналіст" Жовківського центру творчості.