Головна Освіта Школярі Рава-Руської доїжджатимуть до школи на нових автобусах

Школярі Рава-Руської доїжджатимуть до школи на нових автобусах

361
0

Завершення минулого робочого тижня стало знаковим для педагогічних та учнівських колективів Липницької і Рава-Руської «першої» шкіл — очільниця району Надія Щур та керівник районного відділу освіти Михайло Коваль урочисто вручили ключі від новеньких шкільних автобусів керівникам закладів.

Усіма школярськими громадами зустрічали довгоочікуваних гостей діти, учителі, батьки, де на шкільних подвір’ях,  прикрашені кольоровими кульками, чекали на них гарні нові машини.

16 нових автобусів вітчизняної марки “Атаман” вартістю  26 млн. 880 тис. гривень було придбано у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного і місцевих бюджетів. Минулого тижня голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка спільно із заступником міністра освіти і науки України Павлом Хобзеєм передали ключі від шкільних автобусів керівникам відділів освіти районів та ОТГ.

Надія Щур тепло привітала обидва шкільні колективи з отриманням таких цінних подарунків, адже  автобуси не тільки курсуватимуть до шкіл, а й возитимуть учнів на олімпіади, конкурси, екскурсії.  Голова РДА  підкреслила, що  районне керівництво, голова ОДА Олег Синютка, директор департаменту науки і освіти ЛОДА Любомира Мандзій, депутати облради Роман Демчина та Андрій Дума  доклали чимало зусиль,  аби Жовківщина  отримала ці 2 автобуси. Загалом це вже  4 нові машини для потреб шкіл нашого району. Вартість одного автобуса – 1 680 000 гривень, з яких 1 000 000 виділено з обласного бюджету.

Голова РДА подякувала голові Липницької сільської ради Тетяні Думі та голові міста Рави-Руської Миколі Зіньку, які також долучилися до важливої справи.

Михайло Коваль побажав водіям автобусів зеленого світла на дорозі та щасливих поїздок, адже їм довіряємо найцінніше, що є у кожного — життя наших дітей!

Гучне та щире «Дякуємо!» — це, певно, найбільша нагорода владі за старання та створення належних умов для покращення якості освіти і розвитку талантів дітей.

Надія БАЙБУЛА.