Головна Освіта Вчитель – друг і наставник дітей

Вчитель – друг і наставник дітей

335
0

У дитсадочку нашім свято

Сміху, радості багато,

День довкілля сьогодні в нас

Привітання приймати вже час.

Уже третій рік поспіль наприкінці вересня всі, хто віддав серця малятамдошкільнятам,  відзначають своє професійне свято.

Хоча свято це й молоде, зате встигло вже стати народним, мабуть, тому, що всі ми родом із країни дитинства. І так важливо, щоб воно для кожного малюка було світлим, радісним і творчим. Вважають дошкільну освіту вищою, а вихователівнайбільш талановитими людьми. Наша професія поєднує в собі так багато: таланти лагідної матусі й дослідника світу, актора і художника, поета й майстра на всі руки.

Із цієї нагоди 26 вересня в дошкільному навчальному закладі № 2 м. Жовкви було організовано та проведено творчий захід усіх дошкільнят. Діти  піснями, віршами вітали працівників із професійним святом, присвячували свої таночки дорогим вихователям. Прославляли професію вихователя у пісні «Виховательку люблю».

Саме так ми закладаємо основи людяності, готуємо вихованців до нового життя, яке сьогодні часто і так швидко змінюється. Завдання не з простих, та, впевнена, воно нам до снаги.

У цей день вихователінаставники пригадали перші дні своєї роботи в садочку, а молоді поділилисячому саме обрали професію вихователя.

Завідувач дошкільного закладу С. Й. Зуб наголосила у слові привітання, що фах вихователя є багатогранним і вимагає від працівників бути  молодими та всебічно розвинутими, бути для дітей другом і наставником.

Вихователі  подякували міському голові Петру Вихопню за цінні подарунки для садочку від депутата Делічської міської ради (Німеччина) Фолькера Люффлера, який подарував пральну машину-автомат, дві килимові доріжки до залу, музичну апаратуру, дитячі стільці та спортивний інвентар для дітей.

Ірина ПЕТРІВ,

виховательметодист ДНЗ

 № 2 м. Жовкви.

На світлині: юні учасники святкового дійства.