Головна Освіта В Рава-Руському ліцеї – зустріч із юністю

В Рава-Руському ліцеї – зустріч із юністю

231
0

Щороку педагогам РаваРуського професійного ліцею важко на душі, тому що вони відпускають в доросле життя своїх випускників. Проте як радісно, коли вихованці повертаються у рідні стіни і зі сльозами на очах дякують своїм викладачам та майстрам виробничого навчання за добру науку.

2 червня 2014 року ліцей радо зустрів хлібом і сіллю випускників 1969, 1974, 1979, 1984, 1989, 1994, 2004, 2009 років .

Директор ліцею Жанна Яківна Букієвська розпочала традиційне свято, висловлюючи задоволення від довгоочікуваної зустрічі, подякувала змужнілим випускникам за те, що не забувають свій ліцей, і не зважаючи, що за плечима багато прожитого і пережитого, пронесеного і перенесеного, побаченого й почутого, вони з радістю повертаються в безтурботну і неповторну юність.

Працівники та учні підготували концерт для довгоочікуваних гостей, під час якого всі бажаючі випускники мали можливість поділитись спогадами, враженнями, а також розповісти про свої досягнення.

Дуже приємно було бачити в цей день колишніх працівників ліцею – викладача хімії О. І. Пелешко, майстрів виробничого навчання О. С. Сала, М. Д. Даха, П. В. Пелешка,  які одержали неабияке задоволення від спілкування зі своїми вихованцями.

Випускники оглянули кабінети, майстерні, спортивний зал та гуртожиток, а також поспілкувались зі своїми майстрами виробничого навчання, класними керівниками та одногрупниками, повертаючись у найнеповторніші роки свого життяюність.

Ми щасливі та горді, що у нас є такі випускники!

Р. Я. Жуковський,

старший майстер.