Головна Освіта У Жовківській школі № 1 відсвяткували наближення канікул

У Жовківській школі № 1 відсвяткували наближення канікул

285
0

За доброю традицією діточки, вчителі, батьки, гості Жовківської загальноосвітньої школи №1 зібралися дружньою шкільною родиною, щоб відсвяткувати і радість наближення канікул, і задоволення від зробленого за рік, і гордість за досягнуті успіхи, і посумувати від розставання випускників зі школою.

Для випускників — талановитих, веселих — це свято радісне і сумне, бо для них востаннє продзвенить шкільний дзвінок і покличе у незвідані далі. Це свято присвячується й уважним, турботливим, мудрим, дорогим вчителям школи, а також найріднішим, які терпляче долали всі труднощі разом зі своїми дітьми.

Із чудовим днем присутніх привітав директор школи Ігор Степанович Шевчук та побажав майбутнім випускникам  наполегливості і сміливості, твердо крокувати до обраної цілі. Із напутніми словами до школярів, випускників звернувся голова Жовківської районної ради Тадей Швай: «Останній дзвоник – це день, символічний для кожної людини. Це справжнє свято, яке навіть через щорічну повторюваність не втрачає свого яскравого колориту, урочистої атмосфери. Від імені районної ради та всього депутатського корпусу району вітаю усіх із цим святом. Одні стали старшими, перейшовши у наступний клас, інші ж, випускники, вибиратимуть свою подальшу долю у цьому непростому житті. Хочу подякувати передусім батькам, які доклали максимум зусиль для успішності своїх дітей. Безумовно тут присутня велика турбота та праця наших педагогів, котрі ведуть дитину у країну знань, вчать мудростей.

Зичу вам, дорогі випускники, аби ви вибрали добру долю. Хай береже вас Господь, нехай допомагає Матір Божа на вашому життєвому шляху, а всім учням бажаю гарно відпочити та з новими силами розпочати новий навчальний рік».

На урочистій лінійці було відзначено обдарованих дітей, які захищали честь району в інтелектуальних змаганнях, показали високий рівень знань не тільки в процесі навчання, а й в районних, обласних олімпіадах, конкурсах, змаганнях.

На останній урок у шкільному житті випускників покликав  хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні відмінника навчання, випускника 11-Б класу Василя Пелеха  та учениці 1-А класу Вікторії Вишенко (на світлині).

Яніна ТАРАСІВ.