Головна Освіта У Жовківській школі відбулось свято під назвою “Дім без книги, дім без...

У Жовківській школі відбулось свято під назвою “Дім без книги, дім без сонця”

266
0

Упродовж всього життя ми звертаємося до книги. Батьки читали нам казки, вірші, оповідання, коли ми ще й говорити не вміли. Діточки мандрують у казкові світи, переживають за улюблених героїв, вірять у перемогу добра над злом.

Минулого тижня учні 3-А класу Жовківської ЗОШ № 1 поринули саме у такий світ. Пречудове свято під назвою “Дім без книги, дім без сонця” організували перша вчителька Надія Злотко разом із музичним керівником Марією Демків та за підтримки вчительки іноземних мов Олександри Буцяк.

Цікавинкою свята було те, що школярі начебто мандрували у казці. Під час подорожі діти зустрілися з казковими персонажами, різновидами книг, як живими істотами. Глядачі мали змогу спостерігати за діями, які відбувалися у сценці, де головними героями були Книги (Читанка, Математика, Рідна мова), Нечитайло, Незнайко, Книжковий лікар тощо.

Свято було інтерактивним – юні глядачі брали активну участь у вікторинах, іграх, за що їх нагородили солодощами. До того ж прийшли підтримати своїх однолітків й учні 3-Б класу.

Підсумок заходу підвела бібліотекар школи Катерина Ящук, яка ще раз наголосила на важливості книги у житті кожної людини, ознайомила з інформацією про відвідування учнями бібліотеки, нагородила учнів пам’ятками.

Ми сподіваємося, що цей весняний день надовго запам’ятається маленьким читайликам і і прищепить їм любов до книги!

Яніна Тарасів.