Головна Освіта Усі професії – від Вчителя, а Вчитель – професія від Бога…

Усі професії – від Вчителя, а Вчитель – професія від Бога…

4103
0

На арені життя Знання без Досвіду –

зрячий на невідомій йому дорозі,

а досвід без Знання – сліпець на знайомій…

Ш. Пьєрман

Скільки сили лише в одному слові Вчитель… З якою легкістю Він мандрує епохами, реалізуючи основну мету свого високого покликання – сіяти родючі зерна знань. Та мало бути просто вчителем… Адже це покликання – багатогранне. Ми говоримо «вчитель», а розуміємо «лікар дитячих душ», «наставник», «педагог», «будівничий долі та характеру», урешті-решт, «друг». Коли одна людина втілює в собі всі ці поняття й найрізноманітнішими способами розкриває їх зміст, вона заслуговує на те, щоб з гордістю носити це високе звання, адже її вміння – талант.

Такі вчителі є і в нашій школі. Сьогодні моє слово про вчителя географії Зоряну Володимирівну Боровець – яскраву особистість, цікаву жінку, досвідченого педагога.

Із Зоряною Володимирівною я знайома лише рік, бо тільки у 2012р. переступила поріг Глинського НВК. І сьогодні без зайвого пафосу можу сказати, що захоплююся її оптимізмом, запалом, снагою до роботи з учнями. Як легко вона знаходить до кожного підхід, як вміло користується найрізноманітнішими методами проведення уроку, аби зацікавити клас, посіяти «золоті зернятка істини» у юних серцях, стати взірцем, підтримати, допомогти.

Таки не пройшли даремно роки копіткої праці, недоспані ночі над конспектами та щирі переживання за долю вихованців. Учнівський і педагогічний колективи нашої школи пишаються успіхами Зоряни Володимирівни, адже вона не просто взяла участь у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності вчителів географії «Учитель року-2014», а й посіла I місце з роботою «Мотивація на уроках засобами краєзнавства з реалізації компетентнісного підходу».

Дивуюся, як можна, будучи матір’ю трьох дітей, водночас так щиро віддаватися роботі, школі, уболівати за успіхи не лише своїх дітей, добре ладнати з колективом і вміло керувати навчально-виховним процесом на посаді заступника. Напевно, саме в цьому її талант як матері, друга, педагога.

Олена Кордоба,

учениця 11-Б класу

Глинського НВК.