Головна Поезія Небо плаче зірками

Небо плаче зірками

599
0

Під такою назвою видана збірка за сприяння відділу освіти, сектору молоді та спорту, відділу культури та туризму Жовківської РДА. У день Трьох Святителів у готельно-ресторанному комплексі «Стиль» за участі учасників Революції Гідності та АТО, влади, учнів та вчителів, громадськості презентовано нову книгу видавництва Отців Василіян «Місіонер».

Провідний спеціаліст відділу освіти Жовківської РДА Марія Деревінська пригадала ідею творчого задуму і народження назви збірки. Адже, за розповідями її бабусі, кожна людина має на небі свою зірку… Промовець подякувала усім, хто долучився до впорядкування та видання збірки. Пам’ять про героїв завжди житиме у наших серцях!

У збірці «Небо плаче зірками» налічується 60 творів авторів та 59 малюнків, присвячених бійцям, волонтерам, пораненим та загиблим.

У видання увійшли твори як молодого покоління, так і вчителів-літераторів. Над упорядкуванням збірки працювали методисти ІМЦО відділу освіти Вікторія Селіверстова, Галина Вненкевич, вчитель української мови та літератури Сопошинської ЗОШ І-ІІІ ст. Світлана Ковальчук, провідний спеціаліст відділу освіти Жовківської райдержадміністрації Марія Деревінська.

Упродовж презентації звучали авторські вірші учнів, педагогів району, патріотичні пісні у виконанні народної вокальної студії Вікторії Кирилюк.  Активний учасник Революції Гідності, учасник АТО Юрій Копитинський, батько Героя Майдану Анатолія Жаловаги пан Григорій, керівник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль подякували присутнім за підтримку, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Уляна ЛАЩІВСЬКА.