Головна Проблема Проявіть громадянську свідомість

Проявіть громадянську свідомість

377
0

Забезпечуючи виконання завдань, визначених розпорядженням голови облдержадміністрації, в районі проводяться заходи щодо виконання планового завдання осіннього призову громадян на строкову військову службу.
Виклику на засідання Жовківської районної призовної комісії підлягало 1478 чоловік. Викликалось на РПК 1210 призовників, прибуло 400, не з’явилось на РПК 810 призовників, передано в Жовківське відділення поліції 803 чол., розшукано та доставлено в райвійськкомат 2 призовники.

Проте, незважаючи на проведені заходи, робота з відбору громадян району на строкову військову службу залишається на низькому рівні. Планове завдання з осіннього призову 2017 року становить 52 чоловіки. Станом на 13 листопада 2017 року на строкову військову службу відправлено 28 призовників. Не завершено медичне обстаження 10 призовників.

Впродовж вересня-жовтня 2017 року лише Забірська, Волицька, Липницька, Новокам’янська та Смереківська сільські ради скерували у Жовківське ВП Кам’янко-Бузького ВП НП списки юнаків, які ухиляються від призову, для допомоги в їх розшуку.

Передано в прокуратуру за неявку на відправку 6 призовників, з них одного, мешканця с. Туринки, засуджено.

Звертаємося до громадян району проявити громадянську свідомість — прибути в районний військовий комісаріат з метою призову!

Жовківський РВК.