Прокурори Львівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо 23-річного львів’янина, якого звинувачують у збуті наркотиків.
Йому інкримінують незаконне придбання, перевезення, зберігання з метою збуту та незаконний збут наркотичних засобів та психотропних речовин. Також йому закидають незаконне придбання та зберігання без мети збуту психотропних речовин.
Слідством встановлено, що упродовж 2021 – 2022 років обвинувачений реалізував у Львові схему збуту канабісу та амфетаміну. Замовлення він приймав через Telegram, створивши спеціалізований канал. Збут здійснювався лише після повної попередньої оплати на банківську карту.
Чоловік покинув територію України та довгий час переховувався від слідства. Проте, завдяки співпраці з міжнародними правоохоронними організаціями, вдалося домогтися його екстрадиції з Німеччини.