Головна Право Моя нова поліція — моя довіра

Моя нова поліція — моя довіра

333
0

У Жовківській ЦРБ пройшов День інформації «Моя нова поліція – моя довіра», спрямований  на побудову довіри до української поліції, розуміння її ролі у вирішенні нагальних місцевих проблем.

Зустріч проведена в рамках реалізації нового всеукраїнського проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи національної поліції». Проект має на меті вибудувати  довіру та встановити плідні стосунки між новою поліцією та громадянами, для яких вона працює і яких має захищати, підвищити обізнаність громадськості з таких питань, як зміна ролі поліції в рамках нового закону “Про Національну поліцію” та практичний вплив нововведень на щоденне життя громадян.  На захід були запрошені старший дільничний офіцер поліції Мар`ян Шимкович та дільничний офіцер поліціїі Роман Кушнір.

Бібліограф Софія Кіх продемонструвала презентацію про реформу Національної поліції, ознайомила присутніх з  правами та обов’язками поліцейських.

Представники поліції  поспілкувалися з учасниками заходу у форматі “жива бібліотека”, розповіли про нововедення та аспекти своєї роботи.

Наш кореспондент.