Головна Право На території Жовківщини браконьєрів спіймали на гарячому

На території Жовківщини браконьєрів спіймали на гарячому

1087
0

Рейди, рейди, рейди… Їх постійність дає свої результати.

Багатьом з нас здається, що відсутня охорона лісових та мисливських угідь. Проте, оперативні групи постійно функціонують і знаходяться на варті охорони і збереження лісових масивів та мисливського фонду державного підприємства «Жовківське лісове господарство».

Рано чи пізно, ті чи інші громадяни стають потенційними браконьєрами, наносячи збитки мисливству як такому, і лісу. Отаких ми і відслідковуємо.

Під час чергового такого рейду, у польових мисливських угіддях Жовківського лісгоспу, на території Реклинецької сільської ради, два місцевих мисливці на мотоциклах, виїхали на незаконне полювання. Де і були затримані рейдовою бригадою підприємства сьогодні о 00.20 год.

До цього часу браконьєри, з мисливською зброєю: один з них з нарізною зброєю «Rossi Rizard» з оптичним прицілом, к-30-06, інший – з гладкоствольною рушницею ІЖ-18 к-12, встигли вполювати 4 туші зайця-русака, тим самим завдавши збитків мисливському господарству на суму 32 000 грн. Це ж треба було додуматись, щоб стріляти в зайців з нарізної зброї «Rossi Rizard» к-30-06. Дві тушки зайця були розірвані та розшматовані потужною нарізною кулею. Отакі ще у нас бувають горе-мисливці – варвари!

На місці події було складено протокол про адміністративне порушення правил полювання, відповідно до п.п. 1.1.(полювання без належних документів) п.п3.2. (полювання в темний період доби) ст.20 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання». Протокол буде передано в суд для визначення суми адмінстягнення відповідно до ч.2 ст.85 «Кодексу України про адміністративні правопорушення». Окрім цього, у браконьєрів було вилучено зброю, та передано її у Сокальський райвідділ поліції для подальшого службового розслідування.

Апелюємо до мисливців!

Збереження і примноження мисливської фауни, як і гуманне ставлення до неї, залежить від нас усіх!

Принагідно нагадуємо, що відкриття полювання на зайця-русака у законний спосіб стартує уже 25 листопада 2018 року.

Прес-служба ДП «ЖОВКІВСЬКИЙ ЛІСГОСП»