Головна Право Пандемія COVID-19 – поліція Львівщини проводить комплекс профілактичних заходів

Пандемія COVID-19 – поліція Львівщини проводить комплекс профілактичних заходів

394
0

Правоохоронці закликають мешканців, а особливо підприємців, а також працівників розважальних закладів та закладів громадського харчування, неухильно дотримуватись карантинних заходів та попереджають про відповідальність, передбачену за порушення Постанови Кабінету Міністрів України.

Співробітники служб та підрозділів поліції Львівщини проводять відпрацювання з метою забезпечення дотримання підприємцями, а також працівниками розважальних закладів та закладів громадського харчування, карантинних вимог. Поліцейські проводять профілактичну роботу. У випадку, якщо правопорушники не реагують на зауваження, притягують їх до передбаченої законодавством відповідальності.

Нагадаємо, відповідно до змін, внесених до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” «…робота після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім кінотеатрів та крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос».

За порушення карантинних вимог, відповідно до діючого законодавства, передбачена відповідальність за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення, санкція якої передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  А також відповідно до ч.1 ст.325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – штраф від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Відділ комунікації поліції Львівської області

поліція

безпека

карантин