Головна Право Поліцейські Львівщини вшанували пам’ять загиблих захисників України

Поліцейські Львівщини вшанували пам’ять загиблих захисників України

103
0

Сьогодні, 14 жовтня, представники обласної та місцевої влади, правоохоронці, військовослужбовці, громадські діячі взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України.

Зокрема, поліцейські Львівщини на чолі з заступником начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області капітаном поліції Дмитром Міхальцем, а також родичі, друзі та бойові побратими Героїв – правоохоронців, загиблих в ході бойових дій у зоні АТО/ООС – поклали квіти до могил борців за незалежність України на полі почесних поховань Личаківського кладовища у Львові.

Поліцейські Львівщини вшанували пам'ять загиблих захисників України

З перших днів проведення АТО/ООС поліцейські Львівщини несуть службу на сході України, втративши за ці роки п’ятьох бійців.

Молодший сержант міліції Володимир Попович, 25-річний уродженець Жидачівського району. В травні 2014 року прийшов добровольцем у батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». 16 серпня цього ж року потрапив з іншими бійцями підрозділу у ворожу засідку в селі Кримське Луганської області та отримав поранення, від якого наступного дня серпня помер у лікарні. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня;

Сержант міліції Тарас Дорош з Жовківщини – розвідник. 27-літнім добровольцем розпочав службу у батальйоні патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». 14 січня 2015 року загинув від кулі снайпера у селищі Станиця Луганська. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно);

Прапорщик міліції Ігор Лехмінко – загинув у віці 41-рік, родом з Яворівщини. З серпня 2014 року – боєць батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». 13 лютого 2015 року загинув під час артобстрілу під Дебальцевим. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня;

Молодший сержант міліції Владислав Домченко, уродженець Старосамбірщини, також служив у батальйоні «Львів». Загинув у віці 37 років під час артобстрілу 13 лютого 2015-го, виконуючи бойове завдання у Дебальцевому. До липня цього року ж вважався зниклим безвісти. Поховали бійця 22 липня 2015 року у Львові на Личаківському кладовищі.

Ігор Гуменчук – уродженець міста Бібрка Перемишлянського району. У червні 2014 року добровільно вступив у лави батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів». Помер 26 лютого 2019 року у віці 45 років в місті Маріуполь, де ніс службу у складі батальйону.

Вічна слава Героям, полеглим у боротьбі за незалежність України. Пам’ять про вас завжди житиме у наших серцях.

Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області