Головна Право Судитимуть шкільних товаришів, які робили «закладки» психотропів у Львові

Судитимуть шкільних товаришів, які робили «закладки» психотропів у Львові

440
0

Прокурорами Галицької окружної прокуратури міста Львова скеровано до суду обвинувальний акт щодо двох 30-річних уродженців Хмельницького, яких обвинувачують у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту психотропних речовин та особливо небезпечних психотропних речовин, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 КК України).

Розслідування встановило, що обвинувачені, які дружили ще зі шкільних часів, збували психотропні речовини у формі «закладок», шляхом їх закладання у різних місцях міста Львова, після чого фотографували місце знаходження закладок вказаних психотропів та відправляли ці фото разом з координатами місця невстановленій особі для повідомлення покупців, за що отримували грошову винагороду.

У фігурантів було вилучено близько 30 згортків із амфетаміном та РVР.

Досудове розслідування здійснювали слідчі слідчого відділу Львівського районного управління поліції №1 Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її’ вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури