Головна Політика «Батьківщина» — проти продажу землі

«Батьківщина» — проти продажу землі

200
0

Юлія Тимошенко оголосила, що «Батьківщина» розпочинає масштабний збір підписів проти продажу сільськогосподарської землі в Україні. За її словами, такий збір підписів стане справжнім всенародним референдумом, оскільки заплановано зібрати не 3 мільйони, а 10-15 мільйонів особистих підписів громадян, щоб показати президенту, уряду, що люди не хочуть продажу землі.

Партія «Батьківщина» разом з Всеукраїнською асоціацією фермерів вже розпочала процедуру підготовки до Всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу сільськогосподарської землі.

«Ми передали всі документи до Центральної виборчої комісії, яка мала би оголосити рішення про початок опитування. Але, на жаль, 26 квітня Окружний адміністративний суд Києва, а саме суддя Арсірій, який виконує вказівки президента, ухвалив рішення заборонити українцям висловитися щодо продажу землі», – розповіла Юлія Тимошенко.

Політик звернула увагу, що влада намагається узаконити продаж сільськогосподарської землі, «протягнувши» у парламенті відповідний законопроект.

У «Батьківщині» наголошують, що агресивна інформаційна кампанія, яку зараз розгорнула влада за продаж сільськогосподарської землі, це банальне «промивання мізків», що ставить за мету розсіяти увагу громадян і через підміну понять, маніпулювання фактами підвести до ідеї, що безконтрольно продавати українську землю в умовах війни і зубожіння українців це нормально.

«В Ізраїлі і Канаді по 91 % сільгоспземлі перебуває в розпорядженні держави. Франції – 60 %, США – 50 %, і частка держави зростає. В Україні цей показник — 35 % і скорочується. «Батьківщина» виступає за створення спеціального Національного земельного банку», – розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк. «Якщо чинна влада ніяк не відреагує на збір цих підписів, ми будемо ініціювати ті акції, які проводитимемо у всіх регіонах України в межах чинного законодавства і, переконаний, що таким чином змусимо владу почути голос народу», – зазначив Михайло Цимбалюк.

У Жовкві підписатися проти продажу землі сільськогосподарського призначення можна у громадській приймальні ВО «Батьківщина» за адресою: м. Жовква, вул. Львівська, 37.

Роман Кравець.