Головна Політика Головне — вчасно прийняті рішення

Головне — вчасно прийняті рішення

275
0

Нещодавно в актовій залі Жовківської міської ради депутати міста від політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» показали приклад звіту перед виборцями. Ця політична сила у Жовківській міській раді має найбільше представників у депутатському корпусі – 5 чоловік. Питання мешканців Жовкви у міськраді вирішують Оксана Костюк, Богдан Войтович, Ірина Нестерович, Тарас Шняк, Ірина Іванець.

Голова найбільшої депутатської фракції ПП «Громадський рух «Народний контроль» Богдан Войтович подякував за підтримку на місцевих виборах та поінформував про діяльність депутатів. Найбільшим здобутком новообраного депутатського корпусу Жовківської міської ради є вчасно прийняті після чисельних пропозицій й активного обговорення бюджет міста та Програма соціально-економічного розвитку на 2016 рік. Загалом, проблемних питань у місті чимало. Депутати від "Народного контролю" разом з іншими обранцями міста, жовків’янами, зініціювали скликання позачергової сесії міськради і заборонили будівництво у Жовкві асфальтного заводу. Окремого висвітлення потребує питання жовківського довгобуду — вулиці Богдана Хмельницького. За словами Б. Войтовича, ремонт проводиться з виявленими депутатами технологічними порушеннями.

Присутні жовківчани порушували проблемні питання міста, які найбільше стосувалися діяльності міської ради і, зокрема, голови. Обурювались мешканці зграями бродячих голодних собак, яких у місті бояться перехожі, відсутністю централізованого каналізування на окремих вулицях, зокрема недалеко від центру, ближніх будинків біля річки Свині.

Ярослав Демелько подав пропозицію: з метою кращого інформування мешканців Жовкви висвітлювати діяльність міської ради на сторінках районної газети, налагодити тіснішу співпрацю з редакцією. Навів приклад опублікування у часописі Жовківщини статті, корисної і потрібної для споживачів газу, у яких, після економного використання голубого палива, виявлено переплату. На основі законодавчо-нормативних документів надруковано статтю "Звідки переплата та чи вносити обов’язковий платіж?", яка пролила світло на проблему не одного абонента.

Жовківчани приділили особливу увагу питанню висвітлення рішень Жовківської міської ради. На жаль, на офіційному сайті міськради такої інформації не знайдеш. Тут можна ознайомитись лише з історією міста й обов’язками комунальних підприємств, знайти номери телефонів мерії та депутатів міста.

Координатор ПП "Громадський рух "Народний контроль", член виконкому Жовківської міської ради Іван Костюк виважено відповів на окремі запитання жовківчан. Виділені з міського бюджету кошти потребують серйозного контролю за якістю та ціною виконання робіт. Депутати ПП "Громадський рух "Народний контроль" запрошують до співпраці інших депутатів міської ради, усіх небайдужих мешканців. Жовква — наш спільний дім, і ми повинні подбати за нього разом!

Уляна Лащівська.