Головна Політика Надія Щур: «Жовківський район має все для того, щоб ефективно розвиватися»

Надія Щур: «Жовківський район має все для того, щоб ефективно розвиватися»

382
0

Чому я йду на вибори в команді ПП «Солідарність» блоку Петра Порошенка?

Маю досвід роботи в органах місцевого самоврядування, починала з праці сільського голови, депутата районної ради, продовжую в органах державної влади: начальник управління статистики, перший заступник голови РДА, голова РДА.

Легко бути керівником чи представником політичної сили в час розквіту і стабільності у країні, чи бути в опозиції до будь-кого і займатися критиканством, при цьому нічого не роблячи. Непросто, коли економічно твоя держава є слабкою, коли вона у стані війни, і це створює довкола тебе багато проблем, а ти несеш відповідальність за велику ділянку роботи, за людей, які на тебе надіються.

Маємо сьогодні одне спільне основне завдання –  зберегти країну єдності, наш народ. Дбати про мир і спокій в державі, своєю працею і самопожертвою, крок за кроком змінюватися самому, змінювати своє ставлення до особистого внеску у розвиток територій, де живемо, і дуже просто: добре працювати.

Всенародно обраний Президент має мати надійну команду в органах місцевого самоврядування, команду, яка є уособленням: поєднання молодості і досвіду, енергії і розважливості, патріотизму і високої моральності, любові до своєї держави і поваги до кожної людини зокрема. Саме такою вона є на Жовківщині. Це люди, які прагнуть змін, реформ в економіці, політиці, суспільному житті, які народилися і живуть на Жовківщині, несуть відповідальність перед своїми співмешканцями і перед власними дітьми, бо це їх вотчина.

Досягнення і плани на майбутнє.

Найважливіше – це стан доріг у районі: частково роботи зроблено (наприклад, ремонт дороги загального користування Рава-Руська-Гайок (Волиця, Гійче); відремонтовано частину доріг загального користування, постійно проводиться догляд, обслуговування і прибирання придорожніх смуг. Розпочато ремонтні роботи доріг Рава-Руська- Річки, Добросин-Магерів, проїзними стали багато інших шляхів. Я мрію про асфальтний завод, і в цьому плані є напрацювання.

Не менш важливим є забезпечення чистого довкілля (тут теж є поступи): 29 рад району вивозитимуть централізовано тверді побутові відходи, інші мають свої комунальні підприємства. Наше завдання: повністю охопити такими послугами наших мешканців.

Найголовнішим є: розвиток економіки району, а це сприятливий інвестиційний клімат; розвиток підприємництва (нагальною потребою є створення переробного сільськогосподарського підприємства). Є розроблені відповідні пропозиції щодо залучення інвестицій, створення промислових парків, розвитку малого бізнесу.

Не менш важливим є приведення до належного стану закладів культури, освіти, охорони здоров’я (тут теж можна похвалитися здобутками у сфері енергозбереження (заміна вікон у школах, утеплення фасадів, заміна дахів, встановлення твердопаливних котлів), але це тільки початок великої роботи; використання туристичного потенціалу району (пам’яток історії і релігії, природної краси краю, гостинності мешканців, здобутків у галузі спорту). В цьому році Жовківщина радо приймала спортсменів з Європи і інших країн світу на чемпіонатах з авіамодельного, ракетомодельного спорту, велосипедного туризму, тенісних змаганнях.

Жовківський район має все для того, щоб ефективно розвиватися: працьовитих, мирних і добрих людей, сприятливі географічно-кліматичні умови і, головне – це бажання жити краще. А це залежить від кожного з нас, від нашої відповідальності, сміливості, вміння говорити «ні» неправді і несправедливості, активності і знову дуже просто: чесно і наполегливо працювати, для себе, для родини, для своєї держави.

Вірю, що поряд з командою «Солідарності» прийдуть до влади і працюватимуть свої, жовківські люди, з високими моральними цінностями, працьовиті і патріоти своєї рідної землі.

Наш кореспондент.