Головна Політика На нараді з головами місцевих рад Жовківщини визначили пріоритети проведення робіт з...

На нараді з головами місцевих рад Жовківщини визначили пріоритети проведення робіт з реконструкції об’єктів галузей освіти та медицини району

157
0

9 січня, відбулась нарада з головами місцевих рад щодо визначення пріоритетів проведення робіт з будівництва чи реконструкції об’єктів галузей освіти, медицини та культури в розрізі територій.

У нараді взяли участь голова Жовківської РДА Роман Черніховський, перший заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, голова Жовківської райради Роман Горбань, заступник голови  районної ради Алла Жук, керівник Жовківської ЦРЛ  Ігор Шевців, голови місцевих рад, начальники структурних підрозділів РДА.

Серед пропозицій проектів для участі у різних конкурсах запропоновані проекти, які вже мають готові проектно-кошторисні документації та виконані експертизи.

Серед розглянутих  – пропозиції до обласної Програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019 – 2020 роки,  обласного бюджету
розвитку тощо.

З 1 квітня 2020 року стартує впровадження другого етапу медичної реформи, згідно вимог Національної служби здоров’я України медичні заклади повинні мати відповідне обладнання, яке відповідатиме ряду вимог. При наявності такого обладнання НАЗУ відшкодовуватиме 60 % вартості медичних послуг. Тому за пропозицією директора комунального некомерційного підприємства ЖРР «Жовківська ЦРЛ» Ігоря Шевціва розглянули можливість закупівлі медичного обладнання по Програмі підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області на 2019 – 2020 роки, для Жовківської ЦРЛ запропоновано придбати сучасний цифровий рентген-апарат. «Закликаю Вас долучитися до співфінансування чи надання субвенцій на придбання медичного обладнання, оскільки це питання важливе не для адміністрації чи працівників лікарні, а насамперед для громади Жовківщини, адже сучасні медичні послуги мешканці зможуть отримати на місці»,- звернувся голова РДА Роман Черніховський до голів місцевих рад. Опісля кожен з голів висловив свою думку стосовно співфінансування проекту на закупівлю медобладнання.

Також на нараді обговорено питання оптимізації освіти та надання субвенції місцевими радами на відшкодування пільгових пасажирських перевезень.

Нарада з головами місцевих рад

Нарада з головами місцевих рад

Нарада з головами місцевих рад