Головна Політика Призначено заступника Голови Жовківської РДА – Надію Щур

Призначено заступника Голови Жовківської РДА – Надію Щур

468
0

Голова Жовківської РДА Богдан Юрдига розпорядженням № 111-к від 08.05.2014 року призначив своїм першим заступником Надію Степанівну Щур.

На представленні, яке відбулося у сесійній залі районної ради, Богдан Юрдига зазначив, що, аналізуючи роботу Надії Щур на попередніх посадах, вона зарекомендувала себе як людина виважена, що завжди займала активну громадянську позицію. Він побажав своєму заступнику невичерпного запасу енергії та успіхів у всіх починаннях, які планується зробити.

Голова Жовківської районної ради Тадей Швай висловив надію на те, що досвід роботи нового керівника в органах місцевого самоврядування та депутатському корпусі районної ради дасть змогу завжди знайти спільний знаменник у вирішенні питань району. Адже головним завданням органів влади в районої є покращення добробуту та умов проживання населення Жовківщини.

У свою чергу Надія Щур подякувала Богдану Юрдизі за виявлену довіру і запевнила, що прикладе всі свої старання, щоб виправдати її, використовуючи весь досвід попередньої роботи в органах місцевого самоврядування та державного службовця.

Керівників та працівників управлінь відділів і структурних підрозділів РДА закликала до плідної співпраці у вирішенні актуальних питань Жовківського району.

Коротка біографічна довідка

Народилася 20 листопада 1970 року у м. Жовкві.

1986 рік — закінчила Глинську восьмирічну школу.

1995 рік — закінчила Львівський державний лісотехнічний університет; інженер-економіст.

2006 рік — закінчила Львівський регіональний інститут державного управління національної академії при Президентові України; магістр державного управління.

Трудова діяльність:

від 09.1989 до 05.1999 — бухгалтер Жовківського держлісгоспу;

від 05.1999 до 04.2002 — інженер з технормування Жовківського Держлісгоспу;

від 04.2002 до 11.2010 — сільський голова с. Глинська Жовківського району;

від 11.2010 до 05.2014 — начальник управління статистики у Жовківському районі.

Депутат Жовківської районної ради VІ-го демократичного скликання, голова бюджетної комісії.

Одружена, виховує двох дітей.