Головна Політика Звернення кандидата на посаду міського голови Жовкви – Івана Костюка

Звернення кандидата на посаду міського голови Жовкви – Івана Костюка

229
0

Уже не один рік ми всі говоримо, що наше місто потребує змін. І, мабуть, у цьому ви зі мною погодитесь, потрібно змінити не просто владу, обличчя людей, які її репрезентують, а самі принципи організації життя міста.

Рішення брати участь у виборах на посаду голови нашого міста далось мені нелегко. Але не можна прагнути змін і боятися брати на себе відповідальність.

Політика є такою, якою ми самі її і робимо. Змінити такий стан справ, який існує в нашому місті можливо і потрібно. Існує вислів – «якщо людина не цікавиться політикою, то політика «зацікавиться» людиною». І дійсно, політика впливає на нас завжди. Від того що ми заплющимо очі і вдамо, що це нас не стосується – нічого не зміниться, і ми залишимось «в дурнях».

Саме тому завдання відповідальних громадян – робити політику такою, яка відстоюватиме інтереси громади, відкритою, чесною та ідейною.

Перед тим, як балотуватись на посаду міського голови, я прийняв важливе рішення: не дурити нікому голову, і, передовсім, самому собі.

Саме тому, програма, з якою я йду на вибори – абсолютно реальна. Я не збирався і не збираюсь обманювати жителів рідного міста і обіцяти «золоті гори». Саме тому, я чесно відзвітував за свою діяльність міським депутатом, а також у громадському секторі, показавши не тільки здобутки, а й те, що, на жаль, здійснити не зміг. Саме тому я не критикую чинну міську владу, але пропоную конструктивну, обґрунтовану і необхідну альтернативу.

Можливість вплинути на владу існує не тільки на виборах. Я надіюсь, що свідомі громадяни Жовкви контролюватимуть як міську і районну, так і загальноукраїнську владу кожного дня. Тільки в такому випадку ми станемо справжньою європейською країною. Тим не менш, перший крок до встановлення чесної влади потрібно зробити 25 жовтня – проголосувавши не тільки серцем, але й розумом.

Витяг з програми дій

Що робитиму? Забезпечу енергозбереження та утеплення будинків.

Яким чином? Заміна поламаних дверей та розбитих вікон у під’їздах на утеплення підвалів і частково фасадів на першому етапі. На другому етапі – розробка стратегії енергозбереження  (громада вирішить – модернізувати централізоване опалення чи переходити на індивідуальне).

Коли? Перший етап – до закінчення цього року. Другий етап – до початку опалювального сезону наступного року.

Що робитиму? Закінчу реконструкцію вулиці Б. Хмельницького, а також здійсню ремонт вулиць Лісова, В. Стуса, Срібна, Зелена, Й. Сліпого, Т. Шевченка, Є. Козака, Є. Коновальця і  С. Людкевича.

Яким чином? Вулиця Б. Хмельницького – за допомогою народних депутатів В. Парасюка і представників групи «Народний Контроль». Ми будемо тиснути на центральну владу задля виділення коштів на цю важливу дорогу. Інші вулиці можна відремонтувати силами міської влади.

Коли? Впродовж двох років.

Що робитиму? Гарантую швидке відновлення парку і сквериків нашого міста.

Яким чином? Парк можна привести до ладу силами міської влади без корупційних схем, дорогих і непотрібних проектів. Для цього достатньо вирізати «аварійні» дерева і насадити молоді, прибрати площу, привести до ладу доріжки, встановити освітлення і лавочки.

Коли? Впродовж року.

Що робитиму? Забезпечу побудову нового дитячого садочка.

Яким чином? За допомогою представників Жовкви у районній і обласній владі доб’юсь виділення коштів для будівництва на території колишнього військового містечка.

Коли? Початок будівництва – впродовж двох років.

Це лише деякі речі, які я маю намір втілити в життя на посаді міського голови.

З повною версією моєї програми можна ознайомитись у мережі Інтернет за посиланням: https://goo.gl/hKwerf

З повагою, Іван Костюк.