Головна Політика В селі Любеля – новий сільський голова

В селі Любеля – новий сільський голова

525
0

15 грудня в селі Любеля Жовківського району Львівської області відбулися вибори сільського голови. Із відривом на виборах переміг кандидат від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Василь Чернюх. Свободівець набрав на 100 голосів більше, ніж його найближчий конкурент.

Варто зауважити, що до цього Василь Чернюх був депутатом Жовківської районної ради, адже на минулих виборах до місцевих рад він переміг у мажоритарному окрузі.

Свою теперішню перемогу Василь Чернюх прокоментував так: «Я дуже вдячний всім, хто мене підтримав. Ваші голоси стали показником довіри до мене і, водночас, поклали на мене відповідальність за добробут нашого села. Розуміємо, що більше року село залишалося без господаря. Попередній голова, через проблеми зі здоров’ям, змушений був відмовитися від займаної посади. А тому сьогодні слід починати із налагодження нормальної роботи та вирішення нагальних проблем нашого села. Буду радий бачити односельців у сільській раді, уважно вислухаю всі пропозиції та зауваження, а також обіцяю посильно допомагати у вирішенні проблем у межах моєї компетенції».