Головна Політика Жовківські активісті пікетували місцевих регіоналів

Жовківські активісті пікетували місцевих регіоналів

251
0

26 грудня, перед початком сесії Жовківської районної ради активна молодь та студентство вийшли пікетувати районних депутатів, які досі не покинули лав Партії регіонів.

Учаснікі акциї  ­— молоді хлопці з Жовківщини, які тільки повернулися з київського Євромайдану, зустрічали регіоналів плакатами: «Місцеві регіонали, ви – ганьба для Жовківщини»,  «Регіонали, покайтесь! Народ вам ще пробачить, бо потім буде пізно».

Як пояснили активісти, масові протести по всій Україні мають конкретну причину — свавілля влади та нехтування інтересами народу, а тому всі майдани спрямовані на досягнення спільної мети, а саме: перезавантаження влади.

Чимало жителив Жовківщини впродовж місяця брали активну участь у функціонуванні головного столичного Майдану, а ті, хто не міг поїхати до Києва, висловили свою щиру підтримку акціями протестів на місцях та матеріальною допомогою Майдану. Тому дуже дивно, що депутати Жовківської районної ради досі, попри рішучий осуд громади, залишаються у лавах Партії регіонів.

Євромайданівці з Жовківщини прийшли нагадати своїм землякам, що до райради їх обирала громада, яка сьогодні категорично засуджує дії влади, зокрема і Партії регіонів, а тому вимагає негайно вийти з партії або скласти свої депутатські повноваження.