Головна Право Водій у Львові скоїв дві ДТП та втік

Водій у Львові скоїв дві ДТП та втік

26
0

На вулиці Коломийській водій скоїв дві ДТП та втік з місця події.

Учора патрульні отримали виклик про ДТП, де невідомий водій в’їхав у припаркований автомобіль Peugeot та втік. Згодом на цій же вулиці надійшло повідомлення про ще одну ДТП, де заявник виявив пошкодження свого авто Peugeot. Інспектори оформили матеріали розшукових ДТП та встановили дані ймовірного утікача.

Вже сьогодні вночі на проспекті Червоної Калини патрульні зупинили автомобіль ВАЗ 21102, водій якого причетний до обох автопригод. У 24-річного керманича були ознаки алкогольного сп’яніння. *Проходити перевірку він відмовився*, повідомили патрульні. Встановлено, що чоловік не має права керувати транспортними засобами.

На правопорушника склали низку адмінматеріалів: два протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП; два протоколи за ст. 122-4 (Залишення місця ДТП) КУпАП; протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП; та 3 протоколи за ч. 5 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керувати таким транспортним засобом повторно протягом року) КУпАП.

Джерело