Головна Письма Пожежа в Дрогобицькому районі: врятовано дві будівлі

Пожежа в Дрогобицькому районі: врятовано дві будівлі

32
0

У Дрогобицькому районі надзвичайники врятували дві будівлі від знищення вогнем.

21 липня о 13:54 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в селі Доброгостів. Займання виникло у дерев’яному гаражі, і вогонь швидко поширився на площу близько 120 кв.м.

До прибуття рятувальників місцеві мешканці намагалися приборкати вогонь самотужки. «Люди не розгубилися, діяли швидко й злагоджено, розуміючи, що кожна хвилина може врятувати майно,» — зазначили очевидці.

Через сильне полум’я існувала загроза перекидання пожежі на сусідні будівлі. О 14:23 пожежу було локалізовано, а о 15:03 ліквідовано надзвичайниками.

Внаслідок пожежі знищено гараж, скутер «Honda», мотоцикл «МТ-10» та легковий автомобіль «ВАЗ 2105». Врятовано дві поруч розташовані будівлі. На щастя, обійшлося без постраждалих.