Головна Соціальне життя Ще одна дитина-сирота отримала ключі від квартири

Ще одна дитина-сирота отримала ключі від квартири

436
0

Однією із найактуальніших проблем сьогодення є забезпечення громадян України житлом. Жовківщина у цьому аспекті – не виняток. І відрадно, що найпершим своїм обов’язком виконавча влада району ставить за мету захистити житлові права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Саме з метою поступового розв’язання проблеми забезпечення житлом цієї найбільш вразливої верстви населення днями в с. Волі-Висоцькій заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Підлісний, голова Жовківської РДА Надія Щур, заступник голови Жовківської РДА Юрій  Дубневич, мер міста Жовкви Петро Вихопень, голова села Ганна Скіп та начальник служби у справах дітей Жовківської РДА Віра Павлова – урочисто вручили ключі на квартиру сім’ї Романа Вовка.  Цей молодий юнак перебував на черзі для покращення житлових умов як особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Роман Вовк отримав однокімнатну квартиру загальною площею майже 34 квадратні метри в 5-поверховому панельному будинку в с. Волі-Висоцькій. Соціальне помешкання було придбано за рахунок співфінансування обласного, районного та міського бюджетів, також завдяки спонсорській допомозі.

Як годиться, за добрим християнським звичаєм, кожне благе діло освячується. Чин освячення та благословення здійснив о. Інокентій, ЧСВВ, який служить на парафії.

Вітаючи пана Романа, його дружину Галину та синочка Владислава з такою вагомою подією у їхньому житті, очільники області, району та села побажали, аби у новому житлі  у родини все складалося якнайкраще: «Сьогодні дуже гарна подія, яка говорить про спільну роботу обласної, міської, сільської влад. За спільні кошти було придбано помешкання  для молодої сім’ї. Всі разом ми сьогодні вирішили долю трьох людей, і це дуже добре. Міцного здоров’я Вам, щастя та добробуту, а діти, щоб росли тільки на радість».

Своєю чергою, начальник служби у справах дітей Віра Павлова зауважила, що в районі ведеться чітка і злагоджена робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування житлом. «Хтось отримає будинок у селі, хтось отримає квартиру. Це їхнє перше соціальне житло, певний старт. А далі вони житимуть, працюватимуть, наживатимуть свої статки», — підкреслила вона.

Доречно, що за минулі роки в Жовківському районі, завдяки реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа, придбано житло для 7 дітей. Поза межами Програми, за сприяння органів місцевого самоврядування та за рахунок благодійної спонсорської допомоги, було забезпечено житлом 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб із їх числа.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.