Головна Соціальне життя Кожна подарована наша увага зробить їх щасливішими

Кожна подарована наша увага зробить їх щасливішими

304
0

У рутині буденних проблем нам так часто бракує часу приділити увагу ближньому, а тим більше замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я. Поруч із нами живуть ті, які потребують нашої допомоги, часом навіть найдрібнішої для нас, а для них — такої вагомої і корисної. На долю цих людей випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Їх мужність й оптимізм — взірець для інших.

З нагоди Міжнародного дня інвалідів та напередодні чудового свята Миколая у районному Народному домі, у теплій затишній атмосфері, за гостинно накритими столами зібралися люди, чиє життя пов’язане з певними фізичними труднощами. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, усі вони, як ніхто інший, розуміють один одного і їх об’єднує головне бажання  — пристосуватися і жити, долати перипетії. А для цього інколи їм  потрібно докласти неймовірних зусиль.

Ведуча зустрічі Галина Фесюк душевно розповідала про людські чесноти, про любов і милосердя, чуйність і доброту. Наше завдання — розуміти ближнього, аби ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблеми.  Тож напередодні новорічно-різдвяних свят присутні відчули казкову радість, щиру атмосферу і неймовірне захоплення від представлених номерів художньої самодіяльності. Свої творчі виступи дарували Наталія Полоцька, вокальний колектив «Берегиня» Народного дому с. Деревні (керівник Мирослава Мандрик), Вероніка Полоцька, Орися Бровченко, Аліна Дем’янець, Діана Самотій.

Щирі привітання та побажання на адресу людей з особливими потребами висловили перший заступник голови Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, радник голови Жовківської районної ради Василь Пущинський, міський голова Жовкви Петро Вихопень, керівник управління праці та соціального захисту населення Юрій Демчишин. Люди, на долю яких випало нелегке життєве випробування, щоденним прикладом демонструють справжню силу нескореного духу. Тому в цей день саме їм, мужнім і нескореним, дарували щиру повагу, глибоку вдячність за незламність волі, високу громадянську свідомість та розуміння. Священик Василь Батюк акцентував увагу на добродіяннях Святого Миколая, який повинен послужити гарним прикладом для усіх нас. Голова районного товариства асоціації інвалідів Надія  Пенцак подякувала представникам влади за підтримку і розуміння проблем людей з особливими потребами.

Наостанок, після спільного запрошення, у гості завітав найбільш очікуваний гість-Миколай із побажаннями й подарунками, про які подбав депутат Львівської обласної ради Іван Бокало. Нехай доброта, людяність, розуміння і співчуття, а також щире бажання допомоги ближньому будуть нашими життєвими орієнтирами. Підтримаймо ближніх, самотніх, людей з особливими потребами, подаруймо їм частиночку свого серця, а, може, розвіймо їх тугу теплим словом і щирою посмішкою. Кожна подарована наша увага хай хоч трішки зробить їх щасливішими, а світ — милосерднішим.

Уляна Лащівська