Головна Соціальне життя На Львівщині триває місячник озеленення та благоустрою

На Львівщині триває місячник озеленення та благоустрою

283
0

З 18 березня у Львівській області розпочався місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який триватиме до 18 квітня 2019 року.

Цей захід проводиться на виконання Розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 05 березня 2019 року № 162/0/5-19 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля».

Метою проведення місячника благоустрою є поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів області, створення нових лісових насаджень, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поліпшення естетичного та санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.

Відтак, за перший тиждень проведених робіт найкраще з впорядкуванням території парків, скверів, алей впоралися у Сокальському, Городоцькому та Самбірському районах.

Слід зауважити, що у Бродівському, Жовківському, Стрийському, Яворівському районах і містах Стрий, Моршин та Львів ліквідовано всі раніше виявлені стихійні засмічення.

Найбільше впорядковано джерел у Дрогобицькому та Перемишлянському районах.

Зазначаємо, що 13 квітня відбудеться загальнообласна толока в рамках відзначення Дня довкілля.