Головна Соціальне життя На Жовківщині оголошено загальну толоку з прибирання та озеленення громадських місць

На Жовківщині оголошено загальну толоку з прибирання та озеленення громадських місць

327
0

Народна мудрість говорить: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Нас хвилює те, що сміття викидається на тротуари, дороги, в річки, ставки, ліси, паркові зони, придорожні смуги, навіть джерела. Такі дії є абсолютно недопустимими.

За доброю традицією напередодні Великого Християнського свята, Великодня, від 9 березня до 9 квітня 2015 року у районі проводиться місячник з озеленення та благоустрою. 2 квітня 2015 року на території Жовківського району оголошено загальну толоку з прибирання та озеленення громадських місць: скверів, парків, дитячих майданчиків, вулиць, пам’ятників, меморіалів, кладовищ, прибудинкових територій у кожному населеному пункті.

Просимо звернути Вашу увагу, що Жовківський район є прикордонним. Через його територію проїжджає багато іноземних гостей нашої держави, тому надзвичайно важливе значення має санітарний стан довкілля.

Окремо звертаємося до органів місцевого самоврядування щодо інформування населення та проведення вказаної акції. Зокрема потрібно ліквідувати стихійні сміттєзвалища, забезпечити вивіз та захоронення сміття у відповідних місцях.

Віднесімося до рідної землі зі всією відповідальністю, щоб залишити її для наступних поколінь доглянутою! Це наша земля і вона має бути найкращою!

Розраховуємо на Ваше розуміння та активну участь у громадській толоці.

З повагою, Надія Щур, перший заступник голови райдержадміністрації