Головна Соціальне життя Нелегкі будні в непростих умовах

Нелегкі будні в непростих умовах

343
0

Минулого тижня мешканці кількох будинків однієї з центральних вулиць міста, а також власники низки приватних садиб та адмінбудівлі залишились без води – прорив  старої труби на вулиці Львівській, що була прокладена ще  1963 року (минулого століття!), спричинив перебій у системі водопостачання на декілька днів.

Кореспонденти  «Відродження» мали нагоду бачити нелегку працю робітників  з бригади аварійно-відновлювальних робіт, якою керував майстер дільниці водопостачання Роман Кабар.

На ділянці вул. Львівської-Підкови у відкритих колодязях працювали Роман Дзелінський, Володимир Кабар, слюсар Володимир Яворівський. Майстри змінювали уражені корозією понад 100 м труб, підставку під гідрант, муфти, трійники тощо. Усе було зроблене згідно технології.  Ремонтники діяли злагоджено та швидко, усе ретельно перевіряли.

— Такі перебої на окремих ділянках у нашому місті трапляються, на жаль, доволі часто. А причина всьому – старий водопровід. Так, у центральній частині Жовкви змінювали навіть ще дерев’яні(!) труби. Уявіть, коли вони були ще прокладені і скільки простояли!

Комунальне підприємство «Жовківське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» займається ліквідацією проривів та безперебійним водопостачанням та водовідведенням. Підлеглі Віктора Гнатюка – він очолює підприємство – не словами, а справами щоденно доводять свою затребуваність та значущість, бо роботи їм справді не бракує. Дві бригади ремонтників почасти працюють у всі дні року – вихідними, святковими, у дні великих релігійних свят, у сувору зимову погоду.

Розпитуючи про нелегкі будні, дізнаємося, що дзвінки на черговий номер 22-374 лунають цілодобово. У випадку прориву — негайно викликаються люди на роботу, аби ліквідувати аварію. Часто підприємство змушене шукати окремі деталі до водопроводу та каналізацій у Львові.

Буває, що перешкоди майстрам створюють самі мешканці, самовільно займаючи та використовуючи для своїх потреб ділянки, де знаходяться каналізаційні колодязі, колектори та люки. Це значно утруднює вчасну та якісну ліквідацію аварійних ситуацій.

Наш кореспондент.