Головна Соціальне життя Вітчизняна іграшка – найкраща

Вітчизняна іграшка – найкраща

1609
0

Розвиток дитини завше напряму залежить від речей, які її оточують у навколишньому світі, зокрема надважливий вплив у житті малюка мають іграшки. Всім батькам завжди треба пам’ятати, що дошкільний вік є дуже важливим періодом для дитини, оскільки у цей час закладається фундамент інтелекту і творчих здібностей маленької людини. Кожна гра має допомагати дитині мислити нестандартно, приймати непрості рішення і вивчати навколишній світ легко й просто.

У сучасних дитячих магазинах є надзвичайно широкий асортимент різноманітних іграшок та ігор, призначених як для малюків від народження, так і для дітей середнього шкільного віку. Та, на жаль, не всі вони виготовлені із якісних та нешкідливих матеріалів. Та й виробник, почасти, не зовсім відомий. "А де ж придбати сертифікований, безпечний та цікавий товар для малечі, та ще й недорогий?" — запитаєте ви. Впевнені, мало кому відомо, що саме у Жовкві і виготовляють такі іграшки.

Віднедавна у нашому місті запрацювала потужна вітчизняна компанія, що спеціалізується на виготовленні дитячих розвиваючих іграшок та ігор. З квітня 2015 року розпочало роботу ПП «РВК»Фреш Айдіес», яке діє під логотипом Vladi Toys. Ця торгова марка – один із лідерів в Україні, що уже понад 8 років тішить маленьких покупців – дітей віком від 2 до 7 років. Адже асортимент їхньої продукції надзвичайно широкий. Це пазли для найменшеньких, пазли-картинки, розвиваючі ігри з магнітами, з липучками та шнурочками, магнітні театри, навчальні ігри за різними методиками, різноманітні набори для творчості, а також багато іншого.

У процесі створення ігор — від розробки ідей і до самого виробництва, що повністю знаходиться на території України, — задіяно безліч різноманітних висококваліфікованих спеціалістів: методистів і педагогів, художників і технологів, експертів із розвитку дитини. Так, наприклад, розвиваючі ігри з олівчиками, розроблені спільно зі спеціалістами дитячого розвиваючого центру Г. Р. Кандибура, відомого педагога, автора унікальної навчально-ігрової методики «Азбука життєвого успіху», творця експерементальної школи. У цих іграх об’єднані систематизовані основні теми і навики, які повинна освоїти дитина у дошкільному віці.

У процесі навчання гри розвиваються: дрібна моторика пальців рук, що здійснює позитивний вплив на мовленнєві зони кори головного мозгу; сенсорне сприйняття; логічне мислення і уява; вольові якості; художні здібності та естетичний смак; формується самостійність дитини, впевненість у собі, правильна самооцінка. Позитивним моментом цієї методики є і те, що до освітнього процесу дітей залучаються також і батьки, які можуть самостійно визначити рівень навантажень, допомогти підказкою дитині.

Торгова марка  Vladi Toys має ліцензії на використання у своїй продукції зображення популяних мультиплікаційних героїв. Це «Фіксики», «Маша і Ведмідь», «Смішарики».

Також ігри містять сюжети популярних українських народних казок.  Унікальні ігри від цієї компанії розвивають творче та образне мислення дитини дошкільного віку.

Процес вивчення тварин, природних явищ і казкових героїв відбувається у розважально-ігровій формі, що позитивно впливає на його ефективність. Це, як стверджують виробники, допомагає дітям реалізовуватись, ставати успішними, швидше досягати поставлених цілей, а також з легкістю пізнавати навколишній світ.

2014 року компанія почала розробляти товари-забавки для наймолодших, тобто було створено торгову марку МАСІК. До речі, цю продукцію працівники фірми виготовляють вручну. Кожну іграшку створюють у декілька етапів: від ідеї до пакування готового персонажу. 10 художників та методистів щоденно вкладають свою душу і творчість, аби створити образ доброго і позитивного героя для розвитку малюка. На цьому етапі важливим є досвід самих матусь, які у складі консультантів дають поради та висловлюють свої думки щодо створення потрібного продукту.

Іграшки ТМ МАСІК виготовляють 150 майстринь, чиї старанні руки вкладають турботу і ніжність у кожен стібок. Цікаво, що для пошиття однієї іграшки-брязкальця затрачається майже година, а кубика-підвіски – 3 години.

Створюють забавки лише з натуральних, високоякісних матеріалів, що проходять обов’язкову сертифікацію. Унікальні різнобарвні узори, підібрані спеціально для ТМ МАСІК, роблять кожну іграшку не лише красивою, але й ексклюзивною. Вона забезпечує і веселу гру малюка, і його комплексний розвиток: дрібну моторику, кольоросприйняття, слух, зір і сенсорику, допомогу у прорізуванні зубчиків.

З 1 січня 2016 року у Жовкві запрацювало і ТзОВ «Фабрика іграшок «Roter Kafer» спільно із австрійськими співзасновниками із м. Грац. Виробники забезпечують розвиваючими іграми, м’якими пазлами, м’якими іграми на магнітах для дітей від 2 до 7 років та іграшками для новонароджених не лише вітчизняний, а й закордонний ринок. Головним принципом роботи фабрики є особлива турбота про якість і безпеку матеріалів,  з яких виготовлена продукція. Сертифікований матеріал надходить із Китаю, Росії та ближнього зарубіжжя. Завдяки використанню передового технологічного обладнання і застосуванню найновіших виробничих технологій, забезпечується відповідність продукції найвищим стандартам якості.

Розробка ігор починається з ідей бренд-менеджерів, підтверджується напрацюваннями педагогів, дитячих психологів і методистів, а реалізується за допомогою талановитих дизайнерів та конструкторів.

Продукція широко представлена як у великих мережевих магазинах, так і маленьких дитячих крамничках. Замовниками компанії є «Антошка», «Епіцентр», «Ашан», «Будинок іграшок», а також представники закордонних торгових мереж країн СНД та Євросоюзу.

У кінці 2014 року компанія пройшла сертифікацію продукції згідно з Директивами якості дитячої продукції країн Єврозони. Саме тоді вона приєдналася до Української асоціації виробників дитячих іграшок.

На сучасному етапі ПП «РВК»Фреш Айдіес» та ТзОВ «Фабрика іграшок «Roter Kafer»» нараховує понад 80 працівників зі Жовківщини, що офіційно працевлаштовані з повним соціальним пакетом. Тут задіяно багато інвалідів, людей передпенсійного віку, молоді.

Штаб-квартира компанії знаходиться у м. Дніпропетровську, а її власником та засновником є Тетяна Хузіна (на світлині), мати трьох дітей, життєвим кредом якої є лозунг: виростити дитину доброю – значить виростити її щасливою.

Під таким же девізом працюють і люди, з якими ми розмовляли. Інженер з охорони праці Марія Руснак та бухгалтер Ольга Батюк познайомили нас із виробничим процесом, представили нашій увазі розмаїття ігор та забавок, що тут виготовляють. Ми бачили сяючі очі жіночок, котрі дбайливо пакували кольорові пазли та картинки, вкладаючи у це любов і турботу. І це зрозуміло, бо їх надихають світлі материнські почуття, бажання зробити світ дитини світлим і щасливим.

Надія Байбула,
Зоряна Микитюк.