Головна Соціальне життя Понад 200 магазинів торгують галицькою продукцією

Понад 200 магазинів торгують галицькою продукцією

367
0

У Львівській області триває акція “Купуй Галицьке! Вироблено на Львівщині!”, яка відбувається за ініціативи Львівської ОДА. Від старту акції, 12 квітня, до неї приєднались 6 торгівельних мереж супермаркетів та 1 ринок. У цих торгівельних мережах представлено більше 50 товаровиробників із Львівщини.

Як зазначив директор департаменту економічної політики Роман Филипів, схожа ініціатива діяла у 2012-13 роках, тоді у Львівській області реалізовували акцію, яка стосувалася підтримки внутрішнього виробника, тепер таку ініціативу вирішили відновити.

“Це вмотивоване тим, що у Львівській області виробляється  чимало продукції, яка є корисною, якісною і конкурентною. Ми повинні підтримувати нашого виробника і купувати нашу продукцію.  Я думаю, що це безумовно матиме позитивний  вплив на економіку  області.  У 2016 році приріст  індексу  роздрібної торгівлі склав +7 %, на початку 2017 цей показник досяг 2,7 % , і ми розраховуємо, що +10-15%  надасть  роздрібний товарооборот львівських виробників”, — розповів Роман Филипів.

Акція триватиме не менше 3 місяців, за результатами першого місяця у департаменті економічної політики проведуть зріз економічних показників, щоб проаналізувати економічний ефект. Упродовж цього часу, аби популяризувати місцеві товари, використовуватимуть зовнішню і внутрішню реклами, які дадуть змогу користувачам  отримати інформацію про те, що  така акція відбувається.

Нагадаємо, акція має на меті підтримати розвиток місцевих товаровиробників та збільшення обсягів їх роздрібного товарообороту. “У межах акції маркують місця продажу продукції місцевих виробників: на прилавках, торгових полицях розміщують спеціальний логотип. Це дасть можливість виокремити нашого виробника серед інших і таким чином надати йому певну маркетингову перевагу”, — повідомив директор департаменту.

Продукцію з логотипом можна буде знайти у таких супермаркетах як “Рукавичка”, “Арсен”, “Вопак”, “Близенько” та “Свій маркет”.