Головна Соціальне життя Вручили свідоцтво на право власності на житло

Вручили свідоцтво на право власності на житло

384
0

Долі людські – непрочитані книги. Кожна – інша. Є такі, що невтішно починаються, проте завершуються щасливо та з вагомими здобутками. Віра у мрію та нестримне бажання її здійснити почасти змінює і саму долю.

Так можна сказати про юнака з Добросина Олега Візничака, якому 20 січня представники районної влади урочисто вручили свідоцтво на право власності на житло.

У невеличкий занедбаний будиночок, що належав колись місцевій лікарні, голова села Галина Гец привела Олега, дитину-сироту, і запитала, чи хотів би він тут проживати. Хлопця не зупинив стан хатини, він упевнено заявив, що прикладе максимум зусиль, аби привести  її в порядок. Приміщення було переведене з нежитлового фонду у житловий. У рамках регіональної програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа»  з обласного бюджету на ремонт було виділено 100 тис.грн, з районного – 50 тис. грн. Олег з поміччю родичів за кілька місяців зумів зробити будиночок не лише цілком придатним для проживання, а й досить затишним. Це нічого, що ще до кінця не утеплено фасад, ще немає усіх необхідних меблів, проте усередині відчувається тепло рук людських, таких працьовитих і дбайливих.

Розділити неабияку радість із дев’ятнадцятирічним юнаком прибули до вже його власної домівки місцевий священик о. Богдан, голова Жовківської РДА Надія Щур, голова районної ради Роман Горбань, заступник голови РДА Юрій Дубневич, головний архітектор району Орест Цап, керівник служби у справах дітей Жовківської РДА Віра Павлова, начальник відділу опіки і піклування служби Мар’яна Петрук, голова села Галина Гец, родичі та сусіди Олега.

Як і годиться, за добрим українським звичаєм, домівку було освячено. Гості прибули з подарунками – великим образом, комплектами постелі та постільної білизни, солодощами. У невеличкій, проте дуже охайній та затишній кухні – сучасна нова електрична плита —  вагомий подарунок від місцевих підприємців, зокрема   Ганни Старої. В одній з кімнаток – великий образ Святої родини на стіні, подарований щедрими односельцями, є тут й нові меблі (допомогла придбати служба у справах дітей ОДА). Словом, з миру по нитці – і у доброго, працьовитого, оптимістичного юнака є своє власне житло. Гарні напутні слова сказали усі присутні хлопцеві, а він, натомість, щиро дякував щедрим меценатам, дбайливим керівникам, своїй родині, усім, хто доклався до придбання і облаштування його житла.

Нехай же щастить тобі, Олеже, на життєвій ниві. Щоб у майбутньому стрілися тобі лише добрі люди, з якими легко б мріялося та упевнено йшлося до поставленої мети.

Надія Байбула.