Головна Соціальне життя Заради майбутнього

Заради майбутнього

415
0

Реалії сьогодення стали поштовхом переосмислення традиційних підходів до оздоровлення, відпочинку дітей, а також до діяльності дитячих закладів, забезпечення умов модернізації їх структури та змісту роботи. Саме у рамках затвердженої ЛОР Програми розвитку мережі дитячих таборів у Львівській області на 2014-2020 роки передбачена модернізація та реконструкція 11 дитячих оздоровчих закладів. Минулоріч із бюджету виділено 1,1 мільйона гривень на ремонт і реконструкцію двох дитячих таборів у Львівській області. Одним із них став Жовківський районний дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму "Росинка".

Минулої середи у мальовничому куточку нашого краю,  у с. Зіболках, відбулося урочисте відкриття після реконструкції адміністративно-побутового корпусу ЖРДЦОВТ "Росинка" за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Ростислава Замлинського, голови Жовківської РДА Надії Щур, заступника голови  Жовківської  районної ради Алли Жук, депутата Львівської обласної ради Рома-на Демчини, керівника відділу освіти  Жовківської РДА Михайла Коваля, директора дитячого центру оздоровлення, відпочинку та туризму "Росинка" Луки Павлюка, голови с. Зіболок Олега Гусака та інших  поважних гостей та мешканців села.

Віршованими рядками завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА Ольга Калиновська розпочала урочистостість, запросивши до вітального слова очільників області та району.
"Росинка» — це місце, де можна оздоровитись і відпочити. Сьогодні мені дуже приємно бути тут і розділити радість завершення будівництва об’єкта. Це місце, де діти будуть займатися в різних гуртках і розважатися, це місце, де можна буде оздоровитися. Проект зреалізований спільними зусиллями держави, адже він фінансувався за кошти Регіонального розвитку, депутатського корпусу обласної ради, який підтримав співфінансування, місцевого самоврядування району, села. Це спільний проект, який об’єднав нас усіх для кращого розвитку дітвори", – сказав Ростислав Замлинський. Доповнила його голова Жовківської РДА Надія Щур, наголосивши, на важливості даного об’єкта, подякувала обласному керівництву за підтримку.
За християнським звичаєм отці Богдан, Михайло та Руслан здійснили чин освячення та поблагословили усіх на добрі вчинки, а учні місцевої школи порадували своїми співочими талантами.

Отож, діти — наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитини.

Довідка. У 2015 році впроваджено Проект Державного фонду регіонального розвитку 001077-ЛВ, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 р. № 195 "Реконструкція з добудовою медпункту та адміністративно-побутових приміщень ЖРДЦОВТ "Росинка" с. Зіболки", вартість якого 3716618,00 грн. На тендер-ній основі виконувало роботи приватне підприємство "Либідь" м. Жовкви (директор Іван Гнідець). Реконструкція включає: медичний пункт, приміщення для охорони та зберігання майна, електрощитові, кімнати для оздоровлення та ін.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.