Головна Свято День, присвячений дитині

День, присвячений дитині

702
0

Кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право займатися улюбленою справою, розвивати свої таланти.
20 листопада 1989 року була прийнята Конвенція про права дитини, що є основним міжнародним документом із захисту прав дітей. Саме у цей день увесь світ відзначає  Всесвітній день дитини.
В Україні є чимало установ, де працюють творчі об'єднання, де діти можуть розвивати свої здібності, цікаво проводити вільний час, здобувати позашкільну освіту.
У Жовкві також є організації, які працюють на розвиток дитячих талантів та задоволення дитячих потреб. На це спрямовують свою діяльність Жовківський районний центр дитячої та юнацької творчості,   Жовківська школа мистецтв, спортивна школа, установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів, кіокушин карате, готельно-ресторанний комплекс "Акварель" та оздоровчий комплекс "Ренесанс", в яких працюють басейни, де діти навчаються  плаванню. Тішить те, що заняття у державних установах проводяться безкоштовно.

Керівники гуртків і вихованці Жовківського центру дитячої та юнацької творчості разом із педагогами та вихованцями Жовківського навчально-реабілітаційного центру "Злагода" організували для дітей спільні майстер-класи з фелтінгу, бодіарту, виготовлення прикрас з бісеру, а ще   побували на екскурсії  у  Жовківському музеї "Східна вежа", яку провела  методист  Державного історико-архітектурного заповідника  у м. Жовкві  Христина Кундира та музеї "Ратуша", яку провела менеджер з туризму туристично-інформаційного центру Василина Родик.

Прийшла привітати дітей і пригостити солодощами перший заступник голови Жовківської РДА  Любов Дунець.  
Свято вдалося, і діти розійшлися, сповнені вражень і приємних емоцій.   

Галина КЛИН,  
заступник директора з НВР Жовківського центру творчості.