Головна Свято ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

596
0

26 квітня 2017 року сонечко веселим промінцем зазирнуло в Рава-Руський професійний ліцей, де зранку було відчинено для охочих відвідати наш чудовий заклад – розпочався День відкритих дверей.

Завітали до ліцею 226 випускників шкіл Жовківського району, а саме представники Волицької, Глинської, Добросинської, Замківської, Лавриківської, Липницької, Потелицької, Магерівської, Воля-Висоцької, Забірської, Кам’яногірської, Равської, Синьковицької, Старосільської та Рава-Руських шкіл.

У вестибюлі на випускників чекали виставка технічної творчості, ярмарок продукції кафедри сфери обслуговування, а також майстер-класи з різних професій, де учні показали свої фахові вміння.

Урочистості розпочались виступом тимчасово виконувача обов’язків директора ліцею Андрія Степановича Леня, який розповів дітям про всі переваги навчання в професійно-технічних закладах освіти, зокрема в ліцеї, а також наголосив на колосальних змінах та інноваціях, які впроваджують у навчально-виховний процес, перспективах розвитку нашого закладу.

Потім до випускників звернулася голова Жовківської районної державної адміністрації  Надія Степанівна Щур, яка закликала дітей вступати в ліцей та здобувати робітничу професію, бо лише про випускника професійно-технічного закладу можна сказати — майстер, що має «золоті руки». Також очільниця району звернула увагу на те, що саме роки навчання в ліцеї стануть найкращими у житті, бо тут педагоги віддають дітям усю свою любов. Надія Щур нагородила працівників ліцею подяками за багаторічну і сумлінну працю, вагомі досягнення – заступника директора з НР Г.В. Кашину, заступника з НВР О. В. Голаєвич, коменданта гуртожитку ліцею О. П. Стадницьку.

Перед випускниками шкіл виступив і депутат Жовківської районної ради, директор ТзоВ «Автосвіт» Юрій Романович Семочко, який розповів дітям, що сьогодні у великому попиті кваліфіковані робітники, і їхня організація завжди готова взяти на роботу слюсарів із ремонту автомобілів, столярів, будівельників.

Вражений вдалим та злагодженим механізмом життя ліцею, ефективною роботою педагогічного колективу, міський голова м. Рави-Руської Микола Любомирович Зінько говорив про те, що доля кожної людини – в її руках, а сьогодні ринок праці України потребує кваліфікованих робітників, а не юристів і економістів, тому навчання в ліцеї може стати першою сходинкою для досягнення успіху.

Учні ліцею багато уваги приділяють здоров’ю та різним соціальним проблемам, тому з великим задоволенням представили випускникам свої відеоролики про здоровий спосіб життя «Що споживаємо – так виглядаємо!», «Спорт – це життя!», «Здоров’я творимо ми!», а також відео «Україна – це Європа, Європа – це ми!», «Дорогою любові» тощо.

Для всіх присутніх було представлено концерт, який злагоджено та з гумором вели майстри виробничого навчання — Андрій Семенович Лютий та Марія Василівна Карпляк. Урочисто та піднесено звучали акорди гімну ліцею. Ведучі познайомили дітей зі славною  історією ліцею. Далі вшанували світлу пам’ять померлих від наслідків Чорнобильської трагедії хвилиною мовчання. Гармонійно прозвучав вокально-інструментальний ансамбль, Марія Занько, учениця гр.36, та Олег Луців, учень гр.24, подарували присутнім ліричну композицію «Пообіцяй мені». Далі ліцеїсти Володимир Шумило, учень гр.12, Максим Бакай, учень гр.15, Юлія Кріп, учениця гр.36, Тетяна Назарко, учениця гр.15, розповіли випускникам про свій навчальний заклад та всі переваги навчання в ньому.

Усіх заворожила своїм співом Аліна Бакай, учениця гр.36, виконавши пісню «Не тополю високую». Підхопив естафету колектив учнів драматичного гуртка, який продемонстрував присутнім відео «Викрутаси на екзамені». Зал підтримав Андрія Бойчука, учня гр.35, який виконав патріотичний авторський реп «Майбутнє». Лірична пісня «Обійми мене», яку заспівав Олексій Кубай, зворушила кожне юне серце в залі. В оригінальній формі представили ведучі випускникам професії. Підкорили випускників дівчата та хлопці з танцювального гуртка своєю імпульсивною спортивно-акробатичною композицією «Стендап». Родзинкою концерту стала пісня «Я закохався», яку подарували глядачам учні гр.15 Максим Бакай, Юрій Шумило та Микола Бакай.

Після концерту для гостей провели екскурсію, де кожен зміг побачити і майстерні виробничого навчання, і їдальню, і спортивний зал, і гуртожиток ліцею, і навчальні кабінети.

Ось і пройшов День відкритих дверей, випускники з новими враженнями поїхали додому, а Рава-Руський професійний ліцей з новими силами зустрічатиме своїх найкращих у світі учнів та найвідданіших своїй справі педагогів.

Запрошуємо вас, дорогі випускники шкіл, стати частинкою нашої особливої держави під назвою «Рава-Руський професійний ліцей».

Ольга ГОЛАЄВИЧ,
заступник директора з навчально-виховної роботи.