Головна Свято Десять років дитячих усмішок

Десять років дитячих усмішок

419
0

Дошкільний заклад Глинського НВК минулого тижня святкував свій перший вагомий ювілей – 10 років. Саме стільки часу сюди ходить малеча з усього великого Глинська, коли їхні батьки й рідні на роботі. Тут вони зростають, веселяться, навчаються й розважаються. Тут проходять їхні найбезтурботніші роки.

Ще у 2007 році тодішній голова сільради Надія Щур зініціювала відкриття  дитячого закладу в орендованому приміщенні Глинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Тоді тут запрацювало дві групи, де виховувалося 45 дошкільнят від 3 до 5 років. Діти перебували у садочку 4 години.

Згодом, 1 жовтня 2008 року, Глинська ЗОШ була реорганізована в навчально-виховний комплекс «школа-садок». Тоді ж режим дошкільного закладу було збільшено до 10,5 годин, функціонувало дві групи, було введено посади кухаря, помічника кухаря, прачки.

Наприкінці 2012 року було відкрито третю групу для дітей віком 5 років з чотиригодинним режимом роботи. Відтоді 111 дітей отримали потрібні знання та вміння, необхідні для вступу до першого класу.

Зараз у садочку працює три групи. У сучасних, затишних, теплих кімнатах, де зручні меблі, розмаїті іграшки та пізнавальні ігри, для дітей створені прекрасні умови для перебування.

Упродовж десяти років Глинський заклад випустив 603 дошкільнят, його перші виховаці – вже майже випускники.

У чудовій концертній програмі, майстерно підготовленій до святкування ювілею, були задіяні чи не всі винуватці торжества – працівники дошкільного закладу, малюки з різних вікових груп, їхні батьки, а також колишні вихованці, а тепер – школярі. Пісенні й танцювальні виступи маленьких і дорослих мешканців мальовничого Глинська були присвячені рідному садочку, вихователям та почесним гостям. Очільниця району, а колись – голова села Глинська, Надія Щур тепло вітала своїх односельчан, дякувала усім працівникам й директору навчально-виховного комплексу Володимиру Барану за щоденну клопітку працю, за старання, за любов і терпеливість до діточок, за уміння їх навчати й робити справжніми українцями. Гостя подарувала вихованцям дитячого закладу художню літературу та пізнавальні ігри. Також колектив Глинського НВК був відзначений грамотою Жовківської РДА за забезпечення належних умов для організації навчально-виховного процесу, сумлінну працю, зміцнення матеріально-технічної бази закладу, налагодження співпраці з органами місцевого самоврядування, батьківською громадськістю та з нагоди ювілею закладу.

Розділити радість ювілейного святкування прибули також начальник відділу освіти Жовківської РДА Михайло Коваль та методист ІМЦО Ганна Кріп, які побажали дошкільному закладу подальшого процвітання, вручили Володимиру Барану почесну грамоту та щиро привітали усіх матусь з Днем Матері. Теплі слова поздоровлень линули з вуст сільського голови Ольги Тенети.

Великий ювілейний торт був завершальним акордом торжества. Торжества дитячих усмішок й найкращої життєвої пори – безтурботного дитинства.

Надія Байбула.